Belediye Tesisine Saldırı

Dilovası Tavşancıl Mahallesi’nde bulunan Belediye Spor Tesisleri’ne önceki gün kimliği belirsiz kişilerce zarar verildi. Belediye yetkilileri sabah sa...

BÜYÜT

Dilovası Tavşancıl Mahallesi’nde bulunan Belediye Spor Tesisleri’ne önceki gün kimliği belirsiz kişilerce zarar verildi. Belediye yetkilileri sabah saatlerinde gidip inceleme yaparak durumu tutanak altına aldılar.
YAKIN TARİHTE TADİLATTAN GEÇMİŞ
Önceki gün Tavşancıl sahasındaki belediye tesislerine ve kapalı spor salonuna kimliği belirsiz kişilerce saldırıda bulunuldu. Bu saldırı sonucu Tesislerin idari bina kapı, pencere, lavabo ve aynalarının yanı sıra, kapalı spor salonunun pencerelere çerçeve ve camları tahrip edildi. Kapalı spor salonu yakın tarihte tadilattan geçirilip hizmete açılmıştı. Tesislerin uğradığı zarar belediye yetkililerince görüntülenmesi ile tutulan tutanağın yanı sıra saldırıyı gerçekleştirenlerin yakalanması için Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başvuruda bulunuldu.
ARAŞTIRMA SÜRÜYOR
Olayla ilgili araştırma sürerken Belediye alandaki bakım onarım çalışmalarını yapmaya başladı. Belediyeden bir yetkili, "Maalesef daha önce de benzer saldırıya maruz kalan tesislerimiz oldu. Adatepe mesire alanı tahribatı önemli bir örnektir. Başkanımızın öncülüğünde, büyük emek ve maliyetlerle gerçekleştirilen, hizmetlerimiz bunu hazmedemeyen bir kısım odaklarca sabote edilmektedir. Zira tahribatın boyutu ve şekli bize bunun organize yapıldığını gösteriyor. Ne kadar, yıkıcılıkla karşı karşıya kalsak da, biz halkımıza hizmet etmeye, ilçemizi imara devam edeceğiz. Tavşancıl stadımızı ve kapalı spor salonunu yeniden projelendirip daha güzel bir şekilde hizmete açacağız." şeklinde açıklama yaptı.

24 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR