Naila 2- 775 bin liraya ihale edildi

    Yaklaşık üç yıldır Altınnal AŞ’nin işlettiği Başiskele Sahili’nde bulunan Naila 2 Bahçecik Sahil Parkı Kafeterya Çay Bahçesi ihalesi dün Sekapark...

 

 

Yaklaşık üç yıldır Altınnal AŞ’nin işlettiği Başiskele Sahili’nde bulunan Naila 2 Bahçecik Sahil Parkı Kafeterya Çay Bahçesi ihalesi dün Sekapark Otel’de gerçekleştirildi. Komisyon başkanlığını Ahmet Karadağ’ın üstlendiği ihale için 15 kişi ihale dosyası aldı.  Muhammen bedeli 350 bin lira olan ihale kapalı zarf usulü ile gerçekleştirildi. Aylık kira bedeli ise 2 bin 500 lira olarak belirlendi. 15 dosya içerisinden 6 teklif gelirken diğer dosyalar gelmedi.

AÇIK ARTTIRMAYA GEÇİLDİ

İhaleye katılanlardan Metin San LTD 390 bin, Cemal Gençdemir 452 bin 500, Güvenler İnşaat LTD 355 bin, Cem Murat Kotan 355 bin, Tursan LTD 375 bin, Emine Turan ve İbrahim Ceyhan ise 355 bin lira teklif verdi. Tekliflerin okunması ardından açık arttırma usulüne geçildi. En düşük teklifler üzerinden başlanan açık arttırmada Metin San LTD teklifini 480 bin, Cemal Gençdemir 485 bin, Güvenler İnşaat LTD 470 bin, Cem Murat Kotan 462 bin 500, Tursan LTD 475 bin, Emine Turan ve İbrahim Ceyhan 457 bin 500 liraya yükseltti. Beş dakikalık mola ardından devam eden ihale açık arttırmanın ikinci turu ile devam etti.

İLK ORTAKLIKLARI

Üçüncü turda Metin San LTD ihaleden çekilirken dördüncü turda Güvenler İnşaat LTD, beşinci turda Cem Murat Kotan, altıncı turda ise Cemal Geçdemir ihaleden çekildi. Tursan LTD,  Emine Turan ve İbrahim Ceyhan’ın kaldığı ihalede en son 770 bin lira veren Tursan LTD ihaleden çekilirken Emine Turan ve İbrahim Ceyhan 775 bin liraya ihaleyi kazandı. Emine Turan Ncity Bowlingo Cafe’yi işletirken İbrahim Ceyhan ise Körfez’de bulunan Ceyhan’lar Plastik’in sahibi. İlk ortaklıkları olacağı öğrenildi. 

29 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR