Muhasebecilere KOBİ FRS Eğitimi alıyor…

Muhasebecilerde zorunlu mesleki eğitim kapsamında 30 Nisan 01 Nisan’da Yeni Türk Ticaret Kanunu ile başlayan eğitim programı KOBİ’ler İçin Finansal Ra...

BÜYÜT

Muhasebecilerde zorunlu mesleki eğitim kapsamında 30 Nisan 01 Nisan’da Yeni Türk Ticaret Kanunu ile başlayan eğitim programı KOBİ’ler İçin Finansal Raporlama Standardı eğitimleri ile devam ediyor. Eğitimler 3-4 Mayıs ve 5-6 Mayıs’ta İzmit’te, 5-6 Mayıs ve 7-8 Mayıs’ta Gebze’de olmak üzere 4 ayrı grupta yapılacak.

İLK EĞİTİMLER ARZU ÖNEN VE UĞUR DEMİREL’DEN

Kocaeli SMMMO Eğitim Sitesinin 2 ayrı salonunda yapılan KOBİ-TFRS Eğitimi İstanbul’dan gelen ODTÜ İşletme Fakültesi mezunu SMMM Arzu Önen ve Erol Demirel tarafından verildi. Kanunun getirdiği yenilikler ve uygulamaları ile ilgili olarak katılımın zorunlu olduğu ve tüm Türkiye’de 85.000 Mali Müşavire yönelik sürdürülen meslek içi eğitimlerin Kocaeli ayağı hızlı bir şekilde devam ediyor.

TÜM TÜRKİYE’DE EŞ ZAMANLI

Türkiye Serbest Muhasebeciler ve Yeminli Mali Müşavirler Odalar Birliği (TÜRMOB) tarafından geçtiğimiz aylarda başlatılan ve bütün Türkiye’de eş zamanlı olarak yürütülen eğitimler zorunlu olacak, bu eğitim programlarını tamamlayan Mali Müşavirlerden dileyen, Denetim Standartları ve Uygulamalı Eğitim Süreci programına katılacaklardır. Aynı zamanda çevre illerde yapılan eğitimlere mazeretleri nedeni ile katılamayan meslek mensupları TÜRMOB tarafından İzmit’e yönlendirildikleri için KSMMMO’da yapılan eğitimlere katıldı.

Arzu ÖNEN kimdir?

Samsun’da doğdu. 1999 yılında ODTÜ İşletme Fakültesinden mezun oldu. Demirbank, HSCB, ASSAB, Sabancı, British American Tobacco’da olmak üzere 12 yıl bağımlı çalıştı. Bir yıldır İstanbul Acıbadem’de SMMM olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Erol DEMİREL kimdir?

1960 yılında İstanbul’da doğdu. A.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi lisans ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Yüksek Lisansını tamamladı. TESMER bünyesinde 1994’ten bu yana eğitmenlik yapmaktadır. Halen Beyoğlu ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak mesleki faaliyetini sürdürmektedir. İstanbul SMMMO Saymanı olan Erol Demirel, evli ve iki çocuk babasıdır.

04 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR