Kuaförler Odası aidatların peşine düştü

Kocaeli Kuaförler Odası aidatlarını ödemeyen üyeleri uyardı. Oda Başkanı Gülseren Turgut, aidatlarını geçerli süre içerisinde ödemeyenlerin faizlerini...

BÜYÜT

Kocaeli Kuaförler Odası aidatlarını ödemeyen üyeleri uyardı. Oda Başkanı Gülseren Turgut, aidatlarını geçerli süre içerisinde ödemeyenlerin faizlerinin silinmeyeceğini söyledi.

Kocaeli Kuaförler Odası Başkanı Gülseren Turgut, dün bir basın toplantısı yaparak, aidatını ödemeyen üyeleri uyardı. Yapılan basın açıklamasına oda yöneticileri Hicran Kurtuluş, Leyla Taşçı, Yavuz Doğar, Meliha Tanyeri, Orhan Tetik, Fikret Yıldız, Ebru Üstün, Harun İtiş ve Murat Çerkes katıldı. Oda başkanı Gülseren Turgut basın açıklamasında Torba Yasası’nda yer alan ilgili madde gereği faizlerin silindiğine dikkat çekti ve üyelerin aylık 160 TL olan aidatını ödemesi gerektiğini belirtti. Yönetim adına açıklamayı yapan Gülseren Turgut iyi çalışmadıkları yönündeki iddiaları yalanlayarak, şunları söyledi “Kocaeli Kuaförler Odası olarak konfederasyon tarafından belirlenen aidatları üyelerimizden talep ediyoruz.

AVUKAT TOPLUYOR
Oda aidatlarını ödemeyen üyelere gerek telefon gerekse internet yoluyla ulaşmaya çalışıyoruz. Bazı üyelerimiz aidatlarını ödememe konusunda ısrarlı. 19 Ocak tarihinde bir avukat tuttuk. Avukatımız aracılığı ile aidatları tahsil ediyoruz. Bir kısım üyemiz aidatını ödedi. Bir kısmı ise ödememe konusunda hala ısrarcı davranıyor. Şimdiye kadar avukatımız aracılığıyla üyelerimize icra takibi yapmadık. Ayrıca Torba Yasası’nın 17. maddesinde üyelerin aidatlarını faizsiz olarak ödemeleri konusunda süre verilmiştir. Bu süre dolduğunda aidatlarını ödemeyen üyelere de icra işlemleri başlatılarak aidatlar faizleriyle tahsil edilecektir.”

17 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR