Ellibeş, Kentsel Dönüşümü muhalefete anlattı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kentsel Dönüşüm projesinin sağlıklı bir şekilde başlaması amacıyla kamuoyuna yönelik yaptığı basın toplantısı...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kentsel Dönüşüm projesinin sağlıklı bir şekilde başlaması amacıyla kamuoyuna yönelik yaptığı basın toplantısı sonrasında ilçedeki siyasi partileri ziyaret ederek bilgilendirmede bulundu. Başkan Ellibeş’e ziyaretlerinde Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş ve Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci eşlik etti.

 

GÖRSEL ANLATIM GERÇEKLEŞTİRDİ

Bilgilendirme ziyaretlerinde Kentsel Dönüşüm hakkında açıklamalar yapan Başkan Ellibeş, görsel anlatım da gerçekleştirdi. İlk olarak CHP Gölcük İlçe Örgütü’nü ziyaret eden Ellibeş, İlçe Başkanı İsmet İşeri ve yöneticiler tarafından karşılandı. Ellibeş daha sonra da MHP Gölcük İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Hüseyin Çıldır ve yöneticiler tarafından karşılanan Başkan Ellibeş, burada da  Kentsel Dönüşüm projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

“SORUNLU ALANLAR YAŞANABİLİR OLACAK”

Başkan Ellibeş, “Gölcük Belediyesi olarak 6306 sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkındaki kanun kapsamında kentsel dönüşüm projeleri planlanmaktadır. Kentsel dönüşüm kentsel gelişmenin toplumsal, ekonomik ve mekansal olarak yeniden ele alındığı ve kentteki sorunlu alanların sağlıklı ve yaşanabilir hale getirilebilmesi için yıkıp yeniden yapmak için projeler üretilmesi ve uygulama yapılmasıdır” dedi.

13 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR