Kuş sesleri arasında yürüyüş

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hafta sonunda İzmit’in eşsiz atmosferiyle bilinen köylerinden Fethiye’de yürüdü. Güzel bir...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hafta sonunda İzmit’in eşsiz atmosferiyle bilinen köylerinden Fethiye’de yürüdü. Güzel bir ilkbahar sabahında köye gelen sporseverler, yemyeşil bir doğa ve kuş sesleri arasında yürüdü.

İZMİT’İN FETHİYE KÖYÜ
İzmit Fethiye Köyü sakinleri, Başkan Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunlarına ev sahipliği yaptı. Fethiye Köyü Muhtarı Merih Yiğit ile köylüler tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindekilere AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ile AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Balaban eşlik etti.

ÖRNEK MİSAFİRPERVERLİK
Köylülerin örnek bir misafirperverlik sergilediği yürüyüş programında Başkan Karaosmanoğlu ile sporseverler, kuş sesleri arasında güzel bir yürüyüş gerçekleştirdi. Yürüyüşün ardından Fethiye Köyü sakinleri, Başkan Karaosmanoğlu ile beraberindekilere çeşitli ikramlarda bulundu. Yürüyüşe Genç Kocaelililer Derneği(GKD) Başkanı Ayhan Varol ile dernek yöneticileri de katıldı.

30 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR