İLK-ÇEV Gençlik’ten İstanbul gezisi

Gebze İlim, Kültür ve Çevre Derneği (İLK-ÇEV) tarafından düzenlenen gezi 10 İzci Lideri ve 55 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.   Gezi uzman rehbe...

BÜYÜT

Gebze İlim, Kültür ve Çevre Derneği (İLK-ÇEV) tarafından düzenlenen gezi 10 İzci Lideri ve 55 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Gezi uzman rehber eşliğinde Topkapı Sarayı ziyareti ile başlayıp, Sultan Ahmet Camiine ziyaret, Eyüp Sultan Camiine ziyaret, Necip Fazıl'ın ve büyük devlet adamlarının mezarına ziyaret, Pierre Loti tepesine ziyaret ve yemek programı ile devam etti.

 

İLK-ÇEV Gençlik Komisyonu Başkanı ve Proje Üyesi Safa Tonyalı, “Gençlik ve Spor Bakanlığı’na desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Projenin en verimli şekilde tamamlanması ve gençlerimizin faydalanması için bütün imkânlarımızı kullanacağız. Gençlerimizdeki yüksek tarih ve maneviyat şuuru bizlere daha fazla çalışma arzusu vermektedir” diye konuştu.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR