Derya Çavdar kadınlarla buluştu

Buluşmada Çavdar’ın yanı sıra MHP Gölcük İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adnan Özdere, MHP Gölcük İlçe Başkanı Gülay Ozantürk ve partili kadı...

BÜYÜT

Buluşmada Çavdar’ın yanı sıra MHP Gölcük İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Adnan Özdere, MHP Gölcük İlçe Başkanı Gülay Ozantürk ve partili kadınlar yer aldı.


“ÜLKEMİZ, TARİHİN EN KARANLIK DÖNEMİNDEN GEÇİYOR”

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Derya Çavdar, “Ülkemiz, Cumhuriyet tarihinin hiçbir dönemiyle kıyaslanamayacak kadar karanlık bir dönemden geçiyor. Demokrasi adına kazanılmış tüm değerler büyük tehlike altında. Dipsiz bir uçurumun kıyısındayız. Ya el ele verip bu karanlıktan çıkmak için mücadele edeceğiz ya da bu dipsiz uçurumun karanlıklarına yuvarlanmış olacağız. Ülkemizi bu dipsiz uçurumun kıyısına yuvarlayan on iki yıldır yönetimde olan AKP iktidarıdır. Dini imanı para olan, çıkarcı yandaşlarıyla sıkı sıkıya örgütlenmiş ve ülkemizin geleceğini, bölge barışını tehlikeye sokan bir iktidarla karşı karşıyayız. İktidarlarını sürdürmek uğruna yapamayacakları şey yoktur. Bunun için baskı, tehdit, çarpıtma, sindirme, karalama, çamur atma, yıldırma dahil her şeyi, her yolu mübah görüyorlar” dedi.


“DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR”

Çavdar, “Ben sizlerin bir arkadaşı, kardeşi, hemşehrisi özetle sizden biri olarak bu elim gidişe sessiz kalmamak ve dur diyebilmek adına karşınızdayım. Zaman hiç olmadığı kadar birlik zamanı olmayı gerektirmektedir. Sizlerin desteği ile çıktığım bu yoldan sizlerin bir sözcüsü olarak önce bölgemizde, daha sonra ülkemizde cereyan eden olumsuz gelişmelere karşı bir tavır sergileyerek çözüm üretmek adına elimden gelen gayreti göstereceğimden hiç kuşkunuz olmasın. Partimizin ve şahsımın sorun odaklı değil, çözüm odaklı politikaları ile içerisinde  bulunduğumuz dar boğazın ve sorunlar silsilesine reçete olabilmek adına siz değerli arkadaşlarımın seçim sürecinde desteğine ihtiyacımız var. Sizlerin bu süreçte gerek partimizden gerekse şahsımdan desteğinizi esirgemeyeceğinden hiç şüphem yoktur. Gelin bu vurguncu düzene, bu çarpık gidişe birlikte dur diyelim” dedi.


“MÜCADELEYE ORTAK OLMAYA VAR MISINIZ?”

Konuşmasına devam eden Çavdar: “Kadının hiçe sayıldığı, şiddet gördüğü ekonomik sıkıntılar çektiği bu içi boş sistemin karşısında birlikte dik duralım. Adalet için, barış için, eşit bir düzen için, tam bağımsız Türkiye için ve dahası Milli Devlet için bana el vermeye ve mücadeleme ortak olmaya var mısınız? O halde birlikte canla, başla, dostça ve arkadaşça MHP’nin mimarı olacağı büyük Türkiye’ye birlikte sahip çıkalım” şeklinde konuştu.

01 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR