Genç Erkekler Futsal’da son 8 belli oldu

Önceki gün Derince Spor Salonu'nda oynanan 8 maçın 4'ünde kazanan takımları penaltı atışları belirledi. Çeyrek final maçları yarın Şehit Polis Recep...

BÜYÜT

Önceki gün Derince Spor Salonu'nda oynanan 8 maçın 4'ünde kazanan takımları penaltı atışları belirledi. Çeyrek final maçları yarın Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu'nda oynanacak. Organizasyonda çarşamba günü yarı final, cuma günü ise final ve 3.'lük maçları oynanacak. Ahmet AKAY

 

GÖLCÜK MES TEK AL: 5

DERİNCE MES TEK AL: 2

SALON: Derince

HAKEMLER: Tolga Güldibi ***, Mehmet Dağdeviren ***, Burak Celep ***

GÖLCÜK MES TEK AL: Volkan ***, Onur ***, Özgür ***, Melih **, Selim ***, Ahmetcan **, Bilal ***, Bedirhan ***, Yusuf ***, Abdullah ***, Furkan ***, K.Yusuf ***

DERİNCE MES TEK AL: Onur **, Mehmet **, Kubilay ***, Doğuş ***, Adil **, Seyit **, Erkan **, Behçet **, Nihat **, Samet **

GOLLER: Abdullah  (3), Onur (1), Bedirhan (1) (Gölcük Meslek) Doğuş (2) (Derince MTAL)

DEVRE: 4-1 Gölcük Meslek

MAÇ SONUCU: 5-2 Gölcük Meslek

 

KÖRFEZ FEN LİSESİ: 7

KARTEPE AL: 6

SALON: Derince

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren ***, Tolga Güldibi ***, Burak Celep ***

KÖRFEZ FEN LİSESİ: Baturay ***, Enes ***, Furkan ***, Abdullah ***, Furkan Ercan ***, Mücahit **, Sadık ***, Süleyman ***, Yakup ***

KARTEPE AL: Fahrettin */*, Ramazan ***, Mert ***, Samet **, Ömer ***, Egemen ***, Umutcan **, Bedirhan ****, Mehmetcan **, Temel **, Mustafa ***, Y. Emre **

GOLLER: Baturay (1), Enes (1), Yakup (1) Körfez Fen Lisesi Ramazan (1), Mustafa (2)

NORMAL SÜRE: 3-3 Berabere Bitti

PENALTILARDA 7-6 Körfez Fen Galip

 

DERİNCE 19 MAYIS AL: 5

KOCAELİ FEN LİSESİ: 8

SALON: Derince

HAKEMLER: Mehmet Dağdeviren ***, Tolga Güldibi ***, Burak Celep ***

DERİNCE 19 MAYIS AL: Ediz**, Cenk**, Berkan**, Melikşah**, Emirhan****, Alperen**, Salih**, Gürkan**, Ahmet***, Taner***

KOCAELİ FEN LİSESİ: Ferhat**, Yasin**, Yusuf**, Mert**, Emre****, Samet**, Burak**, Furkan Aksu**, Furkan Çakıcı**, Gürkan**, İsmail**

GOLLER: Emre (4)  (Kocaeli Fen), Emirhan (2), Ahmet, Berkan

DEVRE: 0-3

NORMAL SÜRE: 4-4

MAÇ SONUCU: 5-8 (Penaltılar)

 

KARAMÜRSEL 100. YIL ÇPL: 4

YUVACIK MEHMET SÜHA UÇAR MTAL: 5

SALON: Derince

HAKEMLER: Burak Celep ***, Tolga Güldibi ***, Mehmet Dağdeviren ***

KARAMÜRSEL 100. YIL ÇPL: Ahmet****, Canberk**, Enes**, Hüseyin**, Mehmet**, Hüseyin Bozkurt**, Mustafa**, Oğuzhan**, Reşat**, Taha**

YUVACIK MEHMET SÜHA UÇAR MTAL: Enes**, Mehmet***, Ömer**, Serdar***, Hasan**, Çağatay**, Selçuk**

DEVRE: 1-0  (Karamürsel)

NORMAL SÜRE: 2-2

MAÇ SONUCU: 4-5 (YUVACIK)

 

DERİNCE YENİKENT AL: 8

DERİNCE TİCARET MES. LİS: 7

SALON: Derince

HAKEMLER: Burak Celep ***, Tolga Güldibi ***, Mehmet Dağdeviren ***

DERİNCE YENİKENT AL: Muharrem**, Alpay***, Oğuz***, Samet***, Sergen***, Eşref**, Miraç**, Furkan**

DERİNCE TİCARET MES. LİS: Anıl**, Ahmet**, Ertuğrul**, Alican****, Burkan****, Mustafa**, Onur**, K. Onur**

GOLLER: Alpay, Oğuz, Samet, Sergen (Yenikent), Alican (2), Burhan (2) (Derince Ticaret)

KIRMIZI KART: Ahmet (Derince Ticaret)

DEVRE: 3-1 (Yenikent)

NORMAL SÜRE: 4-4

MAÇ SONU: 8-7 (Yenikent penaltılarla)

 

İZMİT MTAL: 4

SABANCI MTAL: 2

SALON: Derince

HAKEMLER: Tolga Güldibi ***, Burak Celep ***, Mehmet Dağdeviren ***

İZMİT MTAL: Berkan***, Yasin****, Berk***, Hayrettin***, Ertan***, Berke**, Sezer**, Semih**, Yunus**, Recep**, Serkan**, Ertuğrul**, Fatih**, Umut***

SABANCI MTAL: Ali**, Yusufcan**, Mert***, Yusuf**, Halil İbrahim***, Ömer**, Muhammed**, Ensar**

GOLLER: Yasin (2), Ertan, Umut (İzmit MTAL), Mert, Halil İbrahim (Sabancı)

DEVRE: 3-0

MAÇ SONUCU: 4-2 (Sabancı)

 

KÖRFEZ EMLAK KONUT:1

İZMİT MİMAR SİNAN: 8

SALON: Derince

HAKEMLER: Burak Celep ***, Tolga Güldibi ***, Mehmet Dağdeviren ***

KÖRFEZ EMLAK KONUT: Muhammed*, Nuri**, Emircan*, Furkan*, Yunus Emre*, Bora*, Muhammed Kürek**

İZMİT MİMAR SİNAN: Muhammed Emir***, Yahya Kemal***, Cihat***, Ahmet Faruk***, Emrecan****, Berk****, Oğuzhan***, Ömer***, Emirhan***, Emre***

GOLLER: Nuri (Körfez), Berk (3), Emrecan (2), Yahya Kemal, Ömer, Ahmet Faruk (Mimar Sinan)

DEVRE: 1-4

MAÇ SONUCU: 1-8

 

KARAMÜRSEL AL: 0

GÖLCÜK ATATÜRK AL: 6

SALON: Derince

HAKEMLER: Burak Celep ***, Tolga Güldibi ***, Mehmet Dağdeviren ***

KARAMÜRSEL AL: Ahmet*, Enes*, Mücahit*, Berke*, Emre*, Rıdvan*, M. Ali*, Hüseyin*,

GÖLCÜK ATATÜRK AL: Rıfat***, Yusuf***, Enes***, Abdullah****, Tamer***, Ömer***, Bahadır****, Emre***, Cihangir***, Murat***, Berkan***, Baturay***, Sarper**

GOLLER: Bahadır (2), Abdullah (2), Enes, Yusuf

DEVRE: 0-1

MAÇ SONUCU: 0-6

 

Çeyrek finale çıkan okullar

Gölcük Meslek Lisesi

Körfez Fen Lisesi

Kocaeli Fen Lisesi

Yuvacık Süha Uçar Anadolu Lisesi

Derince Yenikent Anadolu Lisesi

İzmit MTAL

Mimar Sinan Anadolu Lisesi

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi

 

Eleme maçlarının programı

9   Mart: Çeyrek final

11 Mart: Yarın final

13 Mart: Final maçları 

Not: Maçlar Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu'nda oynanacak.

08 Mart 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR