Türkkan’a Hızır Baba yakıştırması

3 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası belden aşağısı felçli kalan ve 3 yıldır yatalak bir şekilde yaşam mücadelesi veren Kader Aktaş’ın yardımına...

BÜYÜT

3 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası belden aşağısı felçli kalan ve 3 yıldır yatalak bir şekilde yaşam mücadelesi veren Kader Aktaş’ın yardımına koşan Milletvekili Lütfü Türkkan, Kader’in yeniden hayata bağlanmasına vesile olacak.

Ramazan ayı boyunca her gün fakir bir ailenin iftar sofrasına konuk olan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, konuk olduğu evlerde sadece iftarını açmakla kalmayıp, ailelerin sorunlarıyla da yakından ilgileniyor. Türkkan, Ramazan’ın ilk gününde ziyaret ettiği 15 kişilik Aktaş ailesinin ferdi olan 27 yaşındaki Kader Aktaş’ın sağlık sorunlarıyla ilgileneceğine dair söz vermişti. 3 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası belden aşağısı felçli olan Kader Aktaş’ın tedavisi için hemen start veren milletvekili Türkkan, Kader Aktaş’ın ilk tedavisini bugün yaptırdı. Doktorlar, Aktaş’ın 60 seanslık tedavi sonrasında ayağa kalkabileceği müjdesini verdi. 3 yıl boyunca yatalak bir şekilde hayat mücadelesi veren Kader Aktaş’ın yeniden yürüyebileceği haberini alan Aktaş ailesi sevince boğuldu.

‘HIZIR BABA GİBİ’
MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’a “Hızır Baba” yakıştırmasını yapan Aktaş ailesi, “Kader’in, 3 yıl önce geçirdiği kaza sonucu belden aşağısı felçli kaldı. Maddi imkanlarımız yetersiz olduğu için 3 yıl boyunca tedavi ettiremedik. Allah Lütfü Türkkan’dan razı olsun. Hızır Baba gibi bir anda gelip soframıza misafir oldu. Daha sonra ise Kader’in sağlık sorunlarıyla ilgilendi. Doktorların söylediğine göre Kader, 60 seans fizik tedaviden sonra yani yaklaşık 2 ay sonra ayağa kalkabilecek. Lütfü Türkkan milletvekili değil Hızır Baba gibi” şeklinde konuştu.

06 Ağustos 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR