İHALE DOSYASI

    Spor salonu yapılacak   Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığı tarafından Kocaeli’ne yeni bir çok amaçlı spor salonu yapımı için ihale g...

BÜYÜT

 

 

Spor salonu yapılacak

 

Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanlığı tarafından Kocaeli’ne yeni bir çok amaçlı spor salonu yapımı için ihale gerçekleştirilecek. Başkent Ankara’daki ihalenin 25 Haziran Çarşamba günü saat 14.30’da yapılacağı belirtildi.

 

----- -----

 

Diş hastanesine

malzeme alınacak

 

Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından, Kandıra M. Kazım Dinç Devlet Hastanesi bünyesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde kullanılmak üzere sarf ve tıbbi malzeme temini için ihale yapılacak. 12 Haziran Perşembe günü saat 10.30’da yapılacak olan ihaleyi kazanan firma malzemeleri talebe göre peyderpey kuruma ulaştıracak.

 

----- -----

 

İzmit Su akaryakıt alacak

 

İzmit Su AŞ tarafından, akaryakıt alımı için bir ihale yapılacak. 195 bin litre motorin ve 5 bin 250 litre de 95 oktan kurşunsuz benzin alımı için gerçekleştirilecek olan ihalenin 30 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’da yapılacağı belirtildi. İhalenin 3 yıllık yapılacağı bildirildi.

 

----- -----

 

Orman işletmeden

hizmet alımı ihalesi

 

İzmit Orman İşletme Müdürlüğü tarafından İzmit ve Körfez Orman İşletme şefliklerinde muhtelif bölmelerde endüstriyel plantasyon sahalarında makineli arazi hazırlığı hizmet alımı için ihale yapılacak. 27 Haziran Cuma günü yapılacak olan ihale saat 14.00’da başlayacak.

 

----- -----

 

İcradan araç satılık

 

Kocaeli 7. İcra Dairesi tarafından, bir aracın satışı için açık artırma yapılacak. 2011 model Ford marka araç için yapılacak olan açık artırmanın 2 Temmuz Çarşamba günü saat 10.40’da yapılacağı bildirildi. Araç için takdir edilen değer ise 28 bin TL.

 

----- -----

 

Açık artırma

ile araç satışı

 

 

Kocaeli 7. İcra Dairesi tarafından, bir aracın satışı için açık artırma yapılacak. 2004 model FIAT marka araç için yapılacak olan açık artırmanın 2 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacağı bildirildi. Araç için takdir edilen değer ise 16 bin TL.

 

----- -----

 

Gündoğdu’da

arsa satılacak

 

Kocaeli 2. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından, bir arazinin satışı için açık artırma düzenlenecek. Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan ve 246 metrekare büyüklüğündeki arazinin satışı için düzenlenecek açık artırmanın 7 Temmuz Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleşeceği bildirildi.

 

04 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR