İHH’nın kampanyasına fırıncılardan destek

Malumunuz bir süredir Suriye’de Türkmen bölgelerine yönelik ağır bir saldırı söz konusu. Buradaki soydaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına yönel...

Malumunuz bir süredir Suriye’de Türkmen bölgelerine yönelik ağır bir saldırı söz konusu. Buradaki soydaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak bu iki kurum da taşın altına ellerini koyuyorlar.

Derneğin Türkmenler için başlattığı yardım kampanyasına Fırıncılar Odası da destek verdi. “Ekmeğini Bayırbucaklı ve Suriyeli kardeşinle paylaş” adı ile yapılan kampanyanın tanıtımı da basın toplantısı ile yapılmış.

Buna göre dernek tarafından hazırlanan yardım kumbaraları kent genelindeki belirlenen fırınlara bırakıldı. Bu kumbaralarda biriken paralar da Türkmenlerin ihtiyaç duyduğu malzemelerin temini için kullanacak.

Kumbaraların teslim programındaki fotoğraflar da sosyal medyada yer aldı.

25 Aralık 2015 Kocaeli- YaşamYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

EKREM - 1,25 TL LİK ZAMMI ÖNCE İNDİR SONRA REKLAM YAP FIRINCI BAŞKANI

Yanıtla . 0Beğen 25 Aralık 12:47
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR