O Eczacı konuştu

  Körfez ilçede Fatih Aile Sağlığı Merkezi doktorlarını tehdit ettiği iddiasıyla haber olan Mim Eczanesi sahibi Canan Bedük ve eşi Ferhat Bedük gönder...

BÜYÜT

 

Körfez ilçede Fatih Aile Sağlığı Merkezi doktorlarını tehdit ettiği iddiasıyla haber olan Mim Eczanesi sahibi Canan Bedük ve eşi Ferhat Bedük gönderdikleri açıklama ile olayla ilgilerinin olmadığını belirttiler. Bedük çiftinin açıklamaları şöyle:

“Körfez’de olaylarda ismi geçen hekimler İbrahim Yıldız ve İmran Orbay’ın görev yaptıkları Fatih Aile Sağlığı Merkezi’nin karşısında faaliyette bulunan iki eczaneden biri olan Mim Eczanesi sahibi eşim Canan Bedük ile benim hakkında haksız yere iddialarda bulunulmuştur. Mayıs 2013 tarihine kadar hiçbir sıkıntımız yoktu. Eczanemiz faal olduğu süre zarfında bizim hedefimiz sadece işimiz ve ekmeğimizdir. Yalnız bazı olumsuzluklar tamamen bizim aleyhimize gelişti. Şahsımıza ve kurumumuza yapılan bu haksız gelişmeler bizi son derece üzmüştür. Biz ve kurumumuzun hiçbir elemanı hiçbir doktor arkadaşımızı tehdit etmemiştir. Saffet Arıkan Bedük bizim aile büyüğümüzdür. Ancak en aktif olduğu dönemde bile nüfusunu kullanarak iş yapmadık. Bu büyüğümüzün isminin geçmesi bizi ve ailemizi üzmüştür. Bu son hadiseler adli makamlara iletilmiştir. Bizim yasalara saygımız sonsuzdur, yasaların tecelli eden her sonuca saygımız tamdır”.

01 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

09

YUSUF YUSUF - Haklarında mahkeme ,soruşturma, cezalar süren kişilerin bu lafları yalan ötesi,komik.Tarihi geçmiş ilaç satarken sağlık müdürlüğü yakalaması yalan mı?Ceza alması yalan mı?

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
08

Ahmet - Bu eczane usulsüz işleri yanında , insan sağlığını tehlikeye atmıştır. İl sağlık müdürlüğü tarihi geçmiş ilaç yakalamıştır.

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
07

Murat Uğur - Eczacı bayanla evlenip,işe ve paraya kavuşan ,kalfa ferhat ne oldum delisi olup, karı-koca sonlarını hazırlamaktadır.Erkek kadını vezir de eder,rezil de.

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
06

TUNCAY İLKER - AKILCI,ETKİN,UCUZ İLAÇ TEDAVİSİ UYGULAYAN İLKELİ DÜRÜST HEKİMLERİ ECZACILAR SEVMEZ..

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
05

FERHAT - KİMİN NE OLDUĞUNU HALK ÇOK İYİ BİLİYOR. HALK BİLMESE BİLE "ALLAH" BİLİYOR. ALLAH KÖTÜ'NÜN CEZASINI VERSİN...

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
04

murat - bu eczacıların hepsi böle yemin ediyom hiç biri sağlıklı die hiç birşey yapmıyo hepsi kazanç peşinde

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
03

naciye - kim der yoğurdum kara sayın bedükler ateş olmadan duman tütmez külahımız yokki anlayalım ben bir vatandaşım

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
02

Ahmet Erol - Ferhat bedük ,otosan ford dan, işten atıldıktan sonra, kendisi eczacı gibi devamlı eczane de oturmuştur.Tüm 95 evler bilmektedir.Halkın sağlığıyla oynamıştır.

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
01

sadece para hırsı - mayıs 2013 kadar sıkıntı yoktu. peki mayıs 2013 ayından beri doktorlar hastaların istediği ilaçları pahallı diye neden yazmıyor. gerekçe neydi. niye böyle karar alındı. 3 doktorda aynı kararlılıkla istenilen ilaçları yazmıyor. mayıs 2013 kadar yazdıkları ilaçları neden yazmaktan vazgeçtiler. bunun nedenini çok iyi biliyorsunuz. masum rolü yapmayın.size yakışmıyor.

Yanıtla . 0Beğen 01 Şubat 17:30
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR