MHP’ye heyecan hakim

Genel seçimler yakmaştıkça MHP’de heyecan giderek artıyor. Partiye yeni katılan isimlere önceki akşam düzenlenen törenle rozet takıldı. Törende yapıla...

BÜYÜT

Genel seçimler yakmaştıkça MHP’de heyecan giderek artıyor. Partiye yeni katılan isimlere önceki akşam düzenlenen törenle rozet takıldı. Törende yapılan konuşmalarda, hedefin yüksek tutulması dikkat çekti.

Milletvekili aday listelerinin açıklanmasıyla birlikte MHP teşkilatları da çalışmalara hız verdi. Partiye yeni katılanlar ve mahalle temsilciliklerine atananlar için önceki akşam MHP İzmit İlçe binasında tören düzenlendi. CHP’li Salih Şirin’in oğulları Ali Kemal Şirin ve Bilal Şirin, MHP’ye katıldı. Ayrıca eski HEPAR Derince İlçe Başkanı Yağız Öztürk, Uğur Özdoğan, Fethi Çelik, Erman Zeytinoğlu ve Hasan Keleş partiye üye oldu. Törende ayrıca, mahalle temsilcisi olarak atanan Berkan Keskin (Yahya Kaptan), Sezer Şişman (Yenişehir) ve Ahmet Akyol’a (Yeni Mahalle) belgeleri teslim edildi. Ali Kemal Şirin, “MHP, karanlık günleri, karanlık gidişi durduracak tek partidir. Ülkemizin kaderini değiştirecektir” diye konuştu.

BAŞARILAR DİLEMİYORUM
MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, “Listeler açıklandı. Kocaeli için en iyi listeyi bizler yaptık. Bu süreçte kamuoyundan sadece destek gelmiyor. Partimize her geçen gün katılımlar olmaktadır. MHP’nin yükselen trendi görülmektedir. Halkımız 12 Haziran seçimlerinde bizlere gereken desteği verecektir. Partimizden herkesi kucaklayan ışık görülmektedir. Genel seçimlerde çok iyi bir sonuç alacağız. Bu seçimlerde zirve yapacağız. Teşkilatımıza bu güveniyoruz” dedi. MHP’nin 1. sıra adayı Lütfü Türkkan, “MHP genç, dinamik ve özel bir kadro ile çıkmıştır. Bu kadronun en yaşlısı benim. 10 milyon seçmenin oy kullanacağı bu seçimlerde, gençlere ne kadar önem verildiği buradan görülmektedir. MHP listesine bakarak herkes bunu görebilir. Herkesten tebrikler gelmeye başladı. Bu listeye herkesin hayran olduğunu görmekteyiz. Diğer partilerden aday olan rakiplerimize başarılar dilemiyoruz. Sadece hayır ve niyaz içerisinde bitirmelerini diliyorum” dile konuştu.

KOCAELİ ŞANSLI
Türkkan, “Bu dönem Cumali Durmuş kardeşimiz aday olmadı. Sokağa çıktığımızda kimse bizim vekilimizin hırsızlığından, yolsuzluğundan bahsedemeyecek. Bu bizim için büyük onur. Arkadaşımız sayesinde başımız dik olarak dolaşacağız. MHP’ye biçilen kefeni, partimiz bayrak yapacak ve Kocaeli’nin üzerine dikecektir. Bu memleketin üzerinde oyun oynayanlar MHP’ye kefen biçmeye çalışıyorlar. O kefen onların mezarlarında örtü olacaktır. Bu dava kefene sığmayacak kadar büyük bir davadır. Biz davanın peşinde rahatlıkla can vermeye hazır bir takımız. Oy vermek için zaten sırada bekliyoruz” açıklamasında bulundu. MHP’nin en şanslı teşkilatı Kocaeli’dir. Diğer illerde il başkanları 3. sırada kendisine yer bulurken, bir tek bizim ilimizde 2. sırada bulunmaktadır. Bu teşkilatın zaferidir. Teşkilat mensupları yer açacaklardır, yer istemeyeceklerdir” açıklamasında bulundu.

13 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR