Nişancı, CHP’ye oy istedi

İlçe başkanı İrfan Keskin ve parti yöneticilerinin eşlik ettiği ziyaretlerde esnafı dolaşan Kemal Nişancı, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimde halkın C...

BÜYÜT

İlçe başkanı İrfan Keskin ve parti yöneticilerinin eşlik ettiği ziyaretlerde esnafı dolaşan Kemal Nişancı, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimde halkın CHP’ye destek olmasını istedi.

 

“BARIŞ BİZİMLE MÜMKÜN”

CHP’nin ülke ve bölgenin sorunlarına karşı çözüm önerilerinin olduğunu belirten Kemal Nişancı, “1 Kasım’da ülkemiz bir anlamda geleceğini oylayacak. Bundan dolayı bölgemiz ve ülkemizde yaşanan sorunlara partimizin kalıcı çözüm önerileri var. Demokrasinin tüm kurallarının işletildiği, özgürlük ve barışın egemen olduğu bir Türkiye ancak CHP ile mümkün” dedi.

 

“YEREL SEÇİM DE ÖNEMLİ”

Kocaeli’ye yönelik projelerinden de söz eden Nişancı, “Kocaeli’nin ve ilçelerin sorunlarını biliyoruz. Yerelde de iktidar olmamız halinde belediyeler bütünüyle halkın hizmetinde olacak. Ayrımcılık ortadan kalkacak” diye konuştu.

21 Ekim 2015 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR