SIGN İstanbul’da 5 firmamız yer alacak

İFO Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2016, 29 Eylül-2 Ekim tari...

İFO Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul 2016, 29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştiriliyor. 31 farklı ülkeden, aralarında dünya markalarının da olduğu 400 firmanın katıldığı fuarda bu yıl Kocaeli’nden 5 firma yer alacak. İlimizin sektörlerindeki öncü kuruluşlarından Akrika Kimya, Bilenkaya Matbaacılık, Detsa, Etkin Promosyon ve He-Ce Promosyon stant açıyor. Fuar ile yaklaşık 1 milyar liraya yaklaşan dev bir pazarı İstanbul’da buluşturacak olan SIGN İstanbul 2016’yı 74 ülkeden 21 bin 500 profesyonelin ziyaret edeceği belirtildi.

 

212 KATEGORİDE OLACAK

Dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan teşhir stantlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar pek çok alanda yeni ürün lansmanlarına sahne olacak SIGN İstanbul 2016’da, 7 ana başlık altında 212 farklı kategori yer alıyor.

 

YENİLİKLER GÖRÜLECEK

Fuarın internet sitesindeki online ziyaretçi kayıtları, SIGN İstanbul 2016’ya, geçen organizasyonlarda olduğu gibi yine yurt içi ve yurt dışından yoğun bir profesyonel ziyaretçi ilgisinin olacağını gösteriyor. Başta tekstil üreticileri, reklam ajansları, KOBİ ve reklam veren firma temsilcileri, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, makine ve malzeme üreticileri ile ithalatçıları, perakende malzeme satıcıları, matbaacılar, promosyoncular, kopyalama merkezleri, mimarlar, mühendisler ve akademisyenler olmak üzere özellikle karar verici pozisyonundaki profesyonel ziyaretçiler, 31 ülkeden 400 firmanın sergileyeceği yenilikleri yerinde görme fırsatı bulacak.

 

3D BASKI TEKNOLOJİSİ

SIGN İstanbul, geçen yıl olduğu gibi yine 3 boyutlu baskı teknolojileri şovuna da ev sahipliği yapıyor. Fuarın 3D Printshow İstanbul özel bölümünde, oyuncaktan ayakkabıya, ev eşyasından kol ve diş protezlerine, inşaat maketinden otomobil yedek parçasına ve hatta birebir insan modeline kadar akla gelebilecek her türlü objenin 3 boyutlu prototipini çıkarabilen yeni nesil baskı teknolojileri de sergilenecek.

20 Eylül 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR