İdam için imza kampanya başlatıyorlar!!

Yıldız, idam cezasının yeniden gelmesi için imza kampanyası başlatacaklarını dile getirdi   Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nihat Yıldız ve y...

Yıldız, idam cezasının yeniden gelmesi için imza kampanyası başlatacaklarını dile getirdi

 

ice22-085.jpg

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nihat Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde yaşanan darbe girişimine, düzenledikleri basın toplantısı ile büyük tepki gösterdi. Yapılmak istenenin bir darbe değil, terör eylemi olduğunu dile getiren il başkanı Yıldız, “Bu iş, milletimize ve devletimize karşı yapılmış bir terör saldırısıdır. Terörün her türlüsünü şiddetle ve nefretle kınıyoruz” dedi.

 

“MUHSİN BAŞKAN GİBİ DİK DURUYORUZ”

Merhum liderleri Muhsin Yazıcıoğlu’nun 20 yıl önce, “Ben namlusunu milletine çevirmiş tanka selam durmam’ 28 Şubat’çılara ders verdiğini hatırlatan il başkanı Yıldız, “Bu nedenle şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ile dava arkadaşı olmanın onurunu yaşıyoruz. O günkü siyasiler, Türkiye’de tek başına demokrasiye sahip çıkan Muhsin başkanımız ile aynı duruşu sergilemiş olsalardı, bugünkü girişimler kesinlikle yaşanmazdı” dedi.

 

“TBMM’Yİ BOMBALADILAR”

Bugün gelinen noktada artık siyasi kimliklerinin teferruat olduğunu dile getiren Yıldız, “Artık önce vatan demek zamanı gelmiştir. Demokrasinin savunucuları olarak sokaklardaki nöbetimizi, milli ve İslami kuralları çiğnemeden, şova ve eğlenceye dönüştürmeden, ötekileştirip ayrıştırmadan, provokasyonlara dikkat ederek devam ettirmeliyiz. Şunu kimse unutmasın; bu milletin meclisi 96 yıllık tarihinde dış düşmanlarımızın yapamadığı şekilde, işimizdeki hainler tarafından bombalanmış, MİT ve özel harekatımız saldırıya uğramış ve polisimiz ile sivil vatandaşımız şehit olmuştur. Bu yüzden herkesin bu kayıplara uygun hareket etmesi gerekmektedir” dedi.

 

İDAM CEZASINI İSTEDİ

Her türlü terör saldırısına karşı ülke çıkarında doğrultusunda devletin yanında yer alacaklarını dile getiren Yıldız, şöyle konuştu: “Yapılmak istenen darbe görünümlü terör saldırısında şehit olan polis, asker ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Bu alçak saldırıda dik duran her ferdi, kurum ve kuruluşu tebrik ediyoruz. Namlusunu güvenlik güçlerimize ve milletimize çevirmiş, tetiğine basmış, bombalamış vatan hainlerine ve bölücü teröristler ile tecavüzcülere idam cezasının getirilmesi için imza kampanyası başlatacağız.”

18 Temmuz 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

HODRİMEYDAN #89 - İDAM İSTİYORUM.

Yanıtla . 0Beğen 18 Temmuz 15:50
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR