Yuvacık Su İstanbul’daki bayi sayısını artırdı

Başiskele Belediyesi’ne bağlı BİAŞ bünyesinde kurulan Yuvacık Su, Uzunoğlu Gıda Ana Bayiliği çatısı altında 70 bayi daha büyüyerek, İstanbul’daki bayi...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi’ne bağlı BİAŞ bünyesinde kurulan Yuvacık Su, Uzunoğlu Gıda Ana Bayiliği çatısı altında 70 bayi daha büyüyerek, İstanbul’daki bayi sayısını 127’ye çıkardı.

Başiskele Belediyesi’ne bağlı BİAŞ bünyesinde kurulan Yuvacık Su kısa sürede ülke geneline adını duyururken, İstanbul’da bünyesine kattığı 70 bayi ile daha da büyüdü. Uzunoğlu Gıda Ana Bayiliği çatısı altında 50 alt bayii ve 20 satış noktasının Yuvacık Su ailesine katılması kapsamında İstanbul Ümraniye Dudullu Gizli Bahçe Tesisleri’nde yemekli toplantı düzenlendi. Yemeğe başta BİAŞ Genel Müdürü Yakup Çeker olmak üzere Başiskele Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Çuhacı, BİAŞ İşletme Müdürü Arif Aydoğmuş ile satış ekibi ve bayiiler katıldı.

1,5 YILDA BÜYÜDÜ
Gecede konuşma yapan BİAŞ Genel Müdürü Yakup Çeker, “Yaklaşık 1,5 yıl önce sektöre girdik. Biz bütün bayilerimizi aile olarak görüyoruz birde belediye kuruluşu olduğumuz için normaldeki rutin uygulamalardan taviz vermeden su dolumu yapıyoruz. Suyun maliyeti ne olursa olsun standartları yerine getirmemiz bizim vazifemizdir. Yuvacık Su’yu güvenle tüketebilirsiniz” dedi. Çeker, bayilere “Yuvacık Su ailesine hoş geldiniz” diye seslendi.

YETKİ BELGELERİ VERİLDİ
Konuşmaların ardından Uzunoğlu Gıda Ana Bayiliği çatısı altında Yuvacık Su’ya dahil olan 50 alt bayi ve 20 satış noktasına BİAŞ Genel Müdürü Yakup Çeker, Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Çuhacı ve BİAŞ İşletme Müdürü Arif Aydoğmuş tarafından Yuvacık Su satış yetki belgeleri verildi. Yeni katılan bayilerle birlikte İstanbul’da Yuvacık Su Bayi sayısı 127’ye ulaştı.

22 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR