Doğan, partililere çalışmaları anlattı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Gölkaypark’ta kahvaltıda ağırladığı AK Partili kadınlara çalışmaları anlattıGölkay’daki buluşmaya AK Parti İz...

BÜYÜT


İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Gölkaypark’ta kahvaltıda ağırladığı AK Partili kadınlara çalışmaları anlattı
Gölkay’daki buluşmaya AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Belediye Meclis üyesi İbrahim Elgin, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, İzmit İlçe SKM Başkanı Yusuf Sami Çınar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ve partinin mahalle temsilcileri katıldı.

VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYORUZ

Samimi bir ortamda geçen ve mahallelerin son durumlarının görüşüldüğü toplantıda konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Yaptığımız hizmetlerle kentin çehresini değiştirdik. Yaptığımız işlerde hep tarafsız olduk. Çünkü hizmetin siyaseti olmaz” dedi. Klasik belediyecilik faaliyetleri dışında işlere önem verdiklerini de söyleyen Başkan Doğan, “Vatandaşımızı belediyeye getirme yerine biz vatandaşımızın ayağına gidiyoruz. Haftanın en az 2 gününü başkan yardımcılarımız ve daire müdürlerimiz ile birlikte mahallelerde geçiriyoruz. Vatandaşlarımızla yüz yüze gelerek sorunları yerinde tespit edip çözüm arıyoruz. Ben saat ikiden önce belediyeye gitmiyorum. Belediyecilik masa başından ziyade vatandaşın yanında yapılan bir iştir. Şehrin eli yüzü düzelmeye başladı.
İZMİT’İN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ
Cumhuriyet Parkı, Acısu Parkı'mız bitti. Çok eleştiri alıyordu Acısu Parkı. Eleştirenler şimdi gelsin, aynı şeyi söyleyebilecek mi? Şirintepe'deki Eko Park projesi bitti açılışını yaptık Yapılan bu hizmetler İzmit'in kaderini değiştirmektedir” şeklinde konuştu. Doğan, ayrıca, mahallelere konaklar yaptıklarını, yüz binlerce kişiye ücretsiz çorba dağıttıklarını, park sayısını her geçen gün arttırdıklarını, belediyeyi modern bir arşive kavuşturduklarını da ifade etti.
EMEKLİ EVLERİ
İzmit'in yaşlı dostu bir şehir olduğuna da vurgulayan Doğan, “İzmit'in büyükleri, İzmit'in emeklileri Türkiye'deki en şanslı yaşlılardır. İlk kez Yeni Mahallede hizmete açtığımız Emekli Evleri'nin sayısı bugün 15' ye ulaştı. Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda yeni Emekli Evi çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Yaşlı Yaşam Evleri Projesi için çeşitli görüşmeler yaptığını ve konunun takipçisi olduğu bilgisini de veren Başkan Doğan, “Yaşlılarımız için Ara Bakım Merkezleri kurulmasını sağlamayı hedefliyorum. Bunun için gerekli çalışmaları ve görüşmeleri yapıyorum. Eğer uygulanabilirse Kocaeli bu çalışma ile yine örnek olacaktır” İzmit halkı AK Parti belediyeciliğini sevdi ve onayladı sizlerle daha güzel olacak” şeklinde konuştu.

16 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR