“Türkiye’deki Hastaneler” belgeseli Kocaeli’de çekildi

Anıl Koç’un kamera çekimlerini üstlendiği çekimler, Sinan Ulugöl yönetmenliğinde yapıldı. Hastanelerin özellikli hizmetleri ve cihazlarının tanıtıldığ...

Anıl Koç’un kamera çekimlerini üstlendiği çekimler, Sinan Ulugöl yönetmenliğinde yapıldı. Hastanelerin özellikli hizmetleri ve cihazlarının tanıtıldığı, istatistiksel bilgilerin kamuoyuna açıklandığı programda, hastane yöneticileri, uzman hekimler, sağlık çalışanları ve vatandaşlar ile röportajlar yapıldı.


DERİNCE’DE 3D HARİTALAMA CİHAZI TANITILDI
Anjiyografide gelinen son nokta olarak nitelendirilen 3D haritalama görüntüleme sistemi, Doç. Dr. Tolga Aksu tarafından TRT ekiplerine tanıtıldı. Kalp Ritim Bozukluğu hastalığının artık tamamen tedavisinin mümkün olduğunu belirten Aksu, görüntüleme sistemi hakkında programcılara bilgi verdi. Darıca’da ise Genel Cerrahi Uzmanı Necati Tan ve  Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Çiğdem Acil ile röportaj yapılarak kliniklerde yapılan çalışmalardan bahsedildi.

DAHİLİ VE CERRAHİ TEDAVİ HİZMETLERİ TANITIMDA GENİŞ YER ALDI
Hastanelerin özellikli hizmetleri, acil servisleri, yatan hasta servisleri, yoğun bakım üniteleri, doğuma hazırlık sınıfları ve SDL odaları (Aynı odada sancı doğum lohusa), Derince son teknoloji anjiyografi birimi, yanık tedavi üniteleri, dijital MR, RÖNTGEN VE ULTRASON görüntüleme sistemlerinin tanıtıldığı belgesel programı Aralık ayında TRT Haber kanalında yayınlanacak.

05 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR