Zeytinoğlu çok medyatik

Medya takip kuruluşu İnterpress’in ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergileri tarayarak oluşturduğu, Yılın Ekonomi Gündemi’nde 12 ildeki Sanayi O...

BÜYÜT

Medya takip kuruluşu İnterpress’in ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergileri tarayarak oluşturduğu, Yılın Ekonomi Gündemi’nde 12 ildeki Sanayi Odası arasında Kocaeli Sanayi Odası başarılı bir grafik sergileyerek ön sıralarda yer aldı. Yapılan araştırmada, 2014 yılında ülkemizde faaliyet gösteren 12 sanayi odasının başkanı arasında haber sıralamasında Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu bin 812 haberle üçüncü sırayı aldı.

 

EBSO BİRİNCİ OLDU

Interpress’in araştırmasına göre 2 bin 731 haberle Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar birinci olurken, Adana Sanayi Odası (ADOSO) Başkanı Zeki Kıvanç’ın 2 bin 355 haberle ikinci sırayı aldığı belirlendi. Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Memiş Kütükçü bin 571 haber ile İstanbul  Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan’ın da bin 384 haberle dördüncü ve beşinci sırayı aldığı saptandı.

 

ODA İSE HABERDE 3.

Medya takip kuruluşu Interpress’in araştırmasında ise Kocaeli Sanayi Odası ile ilgili olarak 2 bin 567 haberle altıncı sırayı aldı. İstanbul Sanayi Odası (İSO) yıl boyunca 6 bin 116 haberle birinci, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) yayınlanan 5 bin 240 haberle ikinci oldu. Konya Sanayi Odası (KSO) 3 bin 267 haberle üçüncü, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) yıl boyunca çıkan 3 bin 211 haber ile dördüncü, Adana Sanayi Odası (ADOSO) da 2 bin 957 haberle ilk beşe ismini yazdıran sanayi odaları oldu.

22 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR