Kartepe Din Görevlilerinden burs

Muammer Çiçek'in başkanlığını yaptığı Kartepe Din Görevlileri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek yöneticileri, Hüseyin Yörük, Kenan Çatmakaş, İsmail Dal...

BÜYÜT

Muammer Çiçek'in başkanlığını yaptığı Kartepe Din Görevlileri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek yöneticileri, Hüseyin Yörük, Kenan Çatmakaş, İsmail Dallan, Fazlı Karar, Mustafa Bostan, Şemsettin Aydın din dörevlileri çocuklarının eğitimine katkı sağlamak adına burs hesabında oluşan, Dernek yönetimindeki 70 üyenin destekleri ile burs hesabında toplanan paralar 26 üniversitelerde okuyan din görevlisi çocuklarına burs olarak dağıtıldı.

Kartepe İlçesi'nde üniversitede okuyan din görevlisi çocuklarına destek olmak amacıyla yıl içinde toplanan burs hesabındaki paralar Kasım ayında 200 ve Şubat ayında 200 TL olarak 26 üniversiteli gence  1 Şubat 2015 Pazar günü, Kartepe Merkez Camiinde dağıtıldı. Burs hesabından faydalanan öğrencilerle hem tanışma hem de onlara burslarını vermek için Kartepe Merkez Camiinde toplanan öğrencilere öğle yemeği ikramında bulunan Dernek Başkanı Muammer  Çiçek, din görevlisi çocuklarına destek amacıyla açılan burs hesabına katkı sağlayan tüm Kartepeli din görevlilerine teşekkür etti.

Kasım ve Şubat aylarında toplam 400 TL'yi alan üniversiteli öğrenciler de kendilerine verilen bu anlamlı destek için din görevlilerine teşekkür ederken, öğrenimlerini başarılı bir şekilde tamamlamak için çok çalışacakları sözünü de verdiler.

02 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR