Civelek, Doğan’a oy istedi

      Kozluk Mahallesi İrtibat Bürosu’nu geçtiğimiz akşam Kobra Murat’ın katılımıyla şölen havasında açan AKP İzmit İlçe Teşkilatı, Alikahya, Yenidoğa...

 

 

 

Kozluk Mahallesi İrtibat Bürosu’nu geçtiğimiz akşam Kobra Murat’ın katılımıyla şölen havasında açan AKP İzmit İlçe Teşkilatı, Alikahya, Yenidoğan Serdar ve Kuruçeşme’den sonra 5. irtibat bürosunu Mehmet Ali Paşa’da açtı. Miting havasında gerçekleşen açılışa; Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

HALK BU KADROYU SEVDİ

Açılışta konuşan ilçe başkanı Ali Korkmaz, bir tarafta hizmet, bir tarafta ise koltuk siyaseti yapanların olduğunu belirtti. Herkese iş aş vaat edenlerin 1994 yerel seçimlerinde 3 bin kişiyi işten attığını kimsenin unutmadığını belirten Korkmaz, “Bu siyasete Paşa 30 Mart’ta prim vermeyecektir. Halkımız hizmete aşık kadroları sevdi” dedi.

 

HER YERE HİZMET GÖTÜRDÜK

1,5 yıl Mehmet Ali Paşa’da yaşadığını söyleyen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, belediye başkanlığında kimseyi sağcı-solcu, partili diye ayırmadıklarını belirterek, “Hepsi bizim diyerek çalıştık ve hizmet götürdük. Bu bölge hep taşra muamelesi gördü. Ama biz Büyükşehir ile birlikte Paşa’ya hizmet getirdik” dedi.

 

PAŞA’YI EVİMİZ BİLDİK

Mehmet Ali Paşa’dan tramvay geçeceğini söyleyen Doğan, “Yürüyüş yolu üzerindeki hukuki problemler bitirildi ve hemen tramvay için proje çalışması yapıldı. Biz söylediğimiz şeyi adam gibi yaparız. Yakında yapılacak projeleri açıklayacağım. Mehmet Ali Paşa’ya polis merkezi kurulması için valilikle çalışmalarımızı başlattık. Ayrıca kent konağımızın da çalışmaları başladı. Biz Paşa'yı hep evimiz gibi bildik” dedi.

 

GÖREVİMİZ NAMUSUMUZDUR

Başkan Doğan, açıklamalarına şöyle devam etti: “Artık çok daha büyük projeler için hazırız. Bilgimiz, becerimiz, enerjimiz var. Biz İzmit’imizi seviyoruz. Kendini sevenler olabilir onlar zaten eski nesil belediyecilik anlayışında. Artık onlara zaman yok. Artık büyük hedeflere gitme zamanıdır. Amacımız köylerimizi İsviçre’nin köylerinden daha güzel yapmak. Görevimi namusumuz bildim. Emanetinizi başımın üstünde taşıdım” diye konuştu.

 

PAŞA, ÇAKMA PAŞA DEĞİL

Başkan Doğan’ın çalışmalarına şahit olduğunu söyleyen eski bakan Osman Pepe ise, “Bu milletin duasını alanın sırtı yere gelmez. Nevzat Doğan’a oy verirken tereddüt olmaz. Paşa’nın çakma paşa olmadığını biliriz. Sizin oylarınıza leke getirmeyecek olan Nevzat Bey’in arkasında durmak demek, Başbakan’ın arkasında olmak demektir” dedi.

 

CHP’DEN BİR NUMARA ÇIKMAZ

İl başkanı Mahmut Civelek ise konuşmasına, ölüm yıldönümünde milli görüşün merhum lideri Necmettin Erbakan’ı anarak başladı. Daha sonra yerel seçimlere değinen Civelek, şöyle konuştu: “Ben Nevzat Doğan’ı, hizmette cömert ama bizim paramızı korumakta çok ciddi. CHP’den bir numara çıkmaz. Sadece gazetelerde birkaç tane fotoğraf vererek milletin gönlüne giremezsiniz. Bizim milletimizin hizmetleri görüyor” dedi. Konuşmaların ardından irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

24 Şubat 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR