“İzmit’i birlikte kalkındıracağız”

    Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oldukça sıcak ve...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette KOTO Başkanı Özdağ, Doğan’ı tebrik ederek” geçen 5 yıl için kentimize önemli hizmetlerde bulundunuz. Yeni dönem projeleriniz de İzmit’e ayrı bir değer katacak güzellikte. Kentimizin yararına her türlü işbirliğine hazırız” dedi. Başkan Doğan’da İzmit’in gelişip dünyada tanınan bir kent olabilmesi için bütün dinamiklerin işbirliği içinde olması gerektiğine vurgu yaparak” Bu kentte hepimiz yaşıyoruz. Gayemiz, hedeflerimiz aynı. Bu yüzden de kentimizin gelişiminde güç birliği yapmak başta vatandaşlarımız olmak üzere herkesin menfaatinedir” şeklinde konuştu.

TRABZONLULAR DERNEĞİ

 Orhan Sarısüleyman’ın başkanlığını yaptığı  Kocaeli Trabzonlular Derneği de Doğan’ı ziyaret edenler arasındaydı. Sarısüleyman İzmit’te binlerce Karadeniz kökenli vatandaşın yaşadığını belirterek” Hepimiz İzmitimizin daha da gelişmesini istiyoruz. Bu konuda bizler görev ve desteğe hazırız” dedi. Başkan Doğan’a İzmit’in Türkiye’nin bir mozaği olduğunu belirterek” İzmit’te yurdun dört bir yanından vatandaşımız  yaşıyor. Derneklerimiz bu vatandaşlarımızın kültürlerini sürdürmeleri bakımından önemli görevler yapıyorlar. Bizler sivil toplum örgütlerinin önemini biliyor ve bu konuda her türlü destek ve işbirliğine varız diyoruz” diye görüşlerini dile getirdi. Ziyaret sırasında  Orhan Sarısüleyman Başkan Doğan’a Saat Kulesi’nin yağlıboya tablosunu  hediye etti.

YOĞUN ZİYARETÇİ TRAFİĞİ

İstiklal Caddesi esnafları, Atatürkçü Düşünce Derneği Yahya Kaptan Şube Başkanı Yakup Gökçe ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Bingöllüler Derneği Başkanı Emin Kuş ve yönetim kurulu üyeleri, Semih Subaş’ın başkanlığını yaptığı Yahya Kaptanspor Kulübü, Ulugazi İlk Okulu Aile Birliği Başkanı Havva Gedik ve yönetim kurulu üyeleriyle çok sayıda vatandaş da Doğan’a  tebrik ziyaretinde bulundular.

06 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR