İşeri: Seçimden iki ay önce sahaya çıkılmayacağını anladık

CHP Gölcük İlçe Örgütü 29 Kasım Pazar günü kongre yapacak. 3 buçuk yıldır ilçe başkanlığı görevini sürdüren İsmet İşeri, 29 Mart’ta tekrar ilçe başka...

CHP Gölcük İlçe Örgütü 29 Kasım Pazar günü kongre yapacak. 3 buçuk yıldır ilçe başkanlığı görevini sürdüren İsmet İşeri, 29 Mart’ta tekrar ilçe başkanlığı için aday oldu. 29 Kasım’da seçilecek ilçe yönetiminin 2019’da üç seçim birden geçireceğini ifade eden İşeri, “2019’da hedefim var. Nasip kısmet meselesi ancak mutlaka hedefim var” ifadesine yer verdi.

 

“CHP KAOSTAN ARINDI”

Olası erken seçim olmasaydı 5 Eylül itibari ile delege seçimleri bitecekti diyen İşeri, “Kongre takvimi ertelendi. Erken seçim sonrası sıkışık bir sürece girdik. Ocak ayında kurultay yapılacak. 320 kongre delegesini, 538 ön seçim delegesini seçmiş olduk. 29 Kasım’da Melisa’da kongremizi yapacağız. İlçe yönetimini yeniden belirleyeceğiz. Delege seçimi seviyeli geçti. Geçmişteki kaos ortamından CHP tamamen arındı. Herkesten destek istedim” dedi.


“CHP ÇITASINI YÜKSELTTİ”

İlçe Başkanı İşeri, “Turan Bey’in buradan aday olması ve bizim yönetim kurulu olarak çabalarımız CHP’nin çıtasını yükseltti. Orantısız bir güçle karşı karşıyaydık. Yine de örgütlerimiz parasız pulsuz çok büyük özveri ile bizlere destek oldular. Artık seçimden iki ay önce sahaya çıkıp görsel olarak çalışmayla bu işlerin olmadığını anladık. Önümüzdeki süreç içerisinde daha farklı çalışma yöntemlerini deneyeceğiz. 4 yıllık süreç var önümüzde.  2019’da üç seçim yapılacak. Çok çalışacağız. CHP’yi anlatacağız” şeklinde konuştu.

22 Kasım 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR