Milli İttifak milletvekili adayları Körfez’deydi

Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayları Serhat Duyar, Recep Sarıdoğan ve Yusuf Aksu geçtiğimiz gün Taşköprülüler Derneği’nin düzenlemiş olduğu ka...

BÜYÜT

Milli İttifak Kocaeli Milletvekili adayları Serhat Duyar, Recep Sarıdoğan ve Yusuf Aksu geçtiğimiz gün Taşköprülüler Derneği’nin düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katıldı. Taşköprülüler Derneği hakkında bilgi vererek sözlerine başlayan dernek başkanı Yasin Sönmez, “Derneğimize geldiğiniz için teşekkür ederiz. Milli ittifak ile güzel olan parti çizgilerinizi daha da güzelleştirdiniz, çıktığınız yolda başarılar dileriz” dedi.

 

“MİLLİ İTTİFAKA İKTİDAR YAKIŞIR”

Dernek olarak 17 öğrenciye burs verdiklerini de aktaran Yasin Sönmez bu sayıyı daha da arttırabilecek güçte olmak istediklerini vurgulayarak sözü milletvekili adaylarına bıraktı. Recep Sarıdoğan, “Vatandaş sandığa giderken gözü kapalı gitmesin. Siyasi partilerin geçmişlerine, seçim beyannamelerine ve de adayların profillerine bakarak isabetli kararlar versinler. Bu ittifakı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşımak yetmez, bu ittifaka iktidar yakışır” dedi.

 

“SİZLERİN OYUNA TALİBİZ”

Ardından söz alan Serhat Duyar, “STK’larda son zamanlarda bir hastalık var ne yazık ki bir çoğu bazı siyasi partilerin özellikle de iktidar partisinin teşkilatları gibi çalışmakta. Oysa STK’lar partiler üstü olmalı. Siz böyle bir STK yapısını koruyabildiğiniz için sizlere teşekkür ederim. Sadece siyasi partiler muhalefet yapmaz. Güçlü STK’lar da muhalefet yaparak, iktidarın daha faydalı işler ortaya konulmasının önünü açar. Sizlerin oyuna talibiz” diyerek Taşköprülüler’den destek istedi.

 

ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER

Dernekten çıkan milli ittifak üyeleri, Körfez Mahallesi’nde bulunan esnafları da ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi. Milli ittifak heyetinin bir sonraki durağı ise Kocaeli Kırıklareli Derneği oldu. Dernek Başkanı  Necati Turgut ve yönetimi konuklarını son derece sıcak karşıladı. Körfez İlimtepe Mahallesi’nde bulunan Çeçen seçmenlerin çoğunlukta yaşadığı bölgeye giden heyet,  Aset Özdamırova’nın evine konuk alarak Çeçenler’in sıkıntılarını dinledi.

11 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR