Dilovası AK Parti'den çoşkulu dayanışma

Dilovası AK Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği dayanışma ve kaynaşma gecesi önceki gün Gebze Öğretmenevi'n de gerçekleşti. Delegelerin katıldığı 400...

BÜYÜT

Dilovası AK Parti İlçe Teşkilatının düzenlediği dayanışma ve kaynaşma gecesi önceki gün Gebze Öğretmenevi'n de gerçekleşti. Delegelerin katıldığı 400 kişilik dayanışma yemeğine ilgi yoğun olunca izdiham yaşandı.
TOPLANTIYA YOĞUN İLGİ
Kongre heyecanını atlatan AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı kongre sonrası düzenlediği ilk dayanışma yemeğine büyük ilgi vardı. 400 kişilik düşünülen dayanışma gecesine 600 ün üzerinde katılım olunca Gebze Öğretmenevi'n de izdiham yaşandı. Yoğun ilgiden dolayı salona sığamayan konuklar için koridorlara masalar atılarak yemekler ikram edildi. Dilovalıların yoğun ilgi gösterdiği dayanışma yemeğine AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Ali Okur, İlyas Şeker, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, eski Belediye Başkanı Halit Yaşar, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, İl Yönetim kurulu üyeleri,İl Genel Meclis Üyeleri,İlçe yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının yanı sıra Mahalle ve Köy Temsilcileri çok sayıda konuk katıldı.
BAŞBAKANIMIZ UMUT OLMUŞTUR
Dayanışma gecesinin açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, "Dünya lideri bir başbakanın kuruduğu AK Partide teşkilat mensubu olmanın mutluluğu, gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Dünya lideri başbakanımız sadece ülkemizin umudu değil, ortadoğunun, müslüman coğrafyasının ve neredeyse tüm dünyanın umudu haline gelmiştir. Dünya artık Türkiye'siz karar alamama noktasına gelmiştir. Böyle bir liderin teşkilatının mensubu olarak ne kadar övünsek azdır.
SONUNA KADAR DESTEK
Sadece Dilovası'n da ve Kocaeli'de değil tüm ülkemizde yaşanan değişim ve dönüşüm Dilovası'na da Kocaeliye de yansımaktadır. Türkiye AK Parti iktidarıyla birlikte çok ciddi bir tırmanış içersine girmiştir. Yapılamaz denilen birçok şeyi hayata geçirmiştir. Halkımızın desteği ve güveni ile bundan sonra da bir çok yeni projeye imza atacaktır. Bizler onun bu gurur verici mücadelesinde sonuna kadar destekçisi olacağız. Dilovası'n da da ilklere imza atan iktidarımız ve belediye başkanımızla artık çok ciddi değişimler yaşanmaktadır. Geldiğimizden bu yana Dilovası yaklaşık 150-200 trilyon lira yatırım almıştır. İktidarda olduğumuz sürece de yatırımlarımız sürecektir. Teşkilatımız Kocaeli'de olduğu gibi Dilovamızda da bir kongre süreci yaşamıştır. Bu süreçtede Genel Merkezimizin teveccühü ile tekrar göreve kabul görülmüş biri olarak yükümüz ağır ancak bundan sonra çıtamızı daha çok yükseltmek için hepbirlikte çabalıyacağız. Yarın seçim olacak gibi şimdiden çalışmalarımızı yapıyoruz. Dilovası halkının iyi gününde kötü gününde hep yanında olmak için çalışıyoruz.
28 ŞUBAT'I YIKTIK
Hükümetimiz ülkemizde bir ilke daha atmıştır. Bin yıl yıkılmaz denilen 28 Şubat sürecini yıkmış ve tüm gerçekleri ortaya çıkartmanın mücadelesini yapmıştır. Ben burda öncelikle başbakanımıza ve onun ekibi olan milletvekillerimize teşekkür ediyorum."dedi.
HİZMETE DEVAM
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, "Bu akşam burda çok güzel bir birik ve dayanışma görüyorum. Allah bu birlik ve dayanışmamıza gölge düşürmesin. Daha güçlü bir ülkede, daha güçlü bir il'de ve daha güçlü bir İlçe'de inşallah uzun yıllar yaşarız. Yaklaşık 3 yıldır aziz milletimize hizmetkarlık yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. 3 Yıldır Dilovası'na çok güzel hizmetler yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Dilovası halkı bu hizmetleri hak ediyor. İnşallah ta bundan sonra daha çok hizmette alacaklardır."dedi.
DİLOVASI BAMBAŞKADIR
AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, "Kuruluşundan bu yana partimize emek veren tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımı bu akşam burada görmekten büyük mutluluk duydum. Bu yemeği organize eden teşkilat başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Dilovası her zaman apayrı bir heyecan, Dilovası her zaman apayrı bir güzellik ve Dilovası çalışma noktasında bizlere bambaşka bir çalışma azmi sunan bir ilçemizdir. Dilovası partimize göstermiş olduğu teveccühü göz ardı etmemiz olanaksızdır. Bana göre Dilovası'n da yaşanan seçim süreçleri hiçbir yerde yaşanmamıştır. Bu gözlemimi samimi olarak belirtmek isterim. Sizlerin desteğiyle diğer arkadaşlarımızla birlikte başta ülkemiz olmak üzere Dilovamıza ne tür hizmetler yapabilirizin hesabı içersindeyiz. Dilovası güzel hizmetler almaktadır. Yapılan kavşaklar sadece Dilovası'nın değil bölgemizin kaderi oldu. Eğitimde, Sağlıkta, ulaşımda yapılan hizmetler ortadadır. Yeterli mi değil. Bizler sizlerden aldığımız destekle daha çok hizmet için çalışıyoruz. Belediye başkanımız çok güzel hizmetler yaptı. Ama ne yaparsak yapalım biz yaptık. Teşkilatımızla, vekillerimizle, üyelerimizle birlikte yaptık. Kimsenin emeğini boşa görmemeliyiz. Hizmetlerde partimizde çalışan ve partimize destek olan herkesin emeği vardır. Dilovası'n da bugün burda dayanışmanın en güzelini yaşatan herkesin emeği vardır. Bundan sonrada yine dayanışma ve birlik içersinde çalışmaya devam edeceğiz."dedi.
SİZLER DÜNYA LİDERİ YAPTINIZ
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, "Burda bu kadar kalabalık bir topluluğu görmekten oldukça mutlu oldum. Dilovası yine üzerine düşeni yapmıştır. Seçimlerden sonra genel merkezimizin verdiği görevlerden dolayı bu tarafa pek gelememiştim. Bu akşam imkanımız oldu. Göreve yeni atanan İlçe başkanı ve yönetimini de burdan kutlamak istiyor geçmişte görev yapan arkadaşlarada teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler sizlerin desteğiyle Ankara'da görev yapmaya başladık. Ancak biz Ankara'da sizlerin temsilcisi olarak bulunuyoruz. Sizlerin sıkıntıları sizlerin sorunlarını çözmek için oradayız. Teşkilatlarımız AK Partinin bu duruma gelmesinde ve Başbakanımızın dünya lideri sıfatını almasında çok önemli faktördür. Sizlerin desteği ile büyük işler yapmaktadır. Mazlumun hakkını savunabiliyorsa, sizlerin desteğiyle oluyordur. Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman güzel hizmetler yapabiliyorsa bu halkımızın ve teşkilatlarımızın başbakanımıza duyduğu destek ve güvendir. Bizlerde sizlerin bu desteğiyle hizmet etmeye devam edeceğiz."dedi.

16 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR