İzmit’te 7 milyonluk ihale!

İzmit Belediyesi tarafından yaptırılacak Türkiye’nin en modern hayvan satış yerinin ihalesi yapıldı. Solaklar yolu üzerindeki Büyükşehir Belediyesi M...

İzmit Belediyesi tarafından yaptırılacak Türkiye’nin en modern hayvan satış yerinin ihalesi yapıldı. Solaklar yolu üzerindeki Büyükşehir Belediyesi Mezbahası yanındaki alanda yapılacak modern hayvan satış yerinin ihalesine 8 firma katıldı.

 

7 MİLYONLUK İHALE

Muhammen bedeli 7 milyon 671 bin lira olan ihalede en düşük teklifi 6 milyon 147 bin lira bedel ile İsmail Durmuş sunarken, en yüksek teklif ise 7 milyon 651 bin liralık bedel ile Atlas Yapı firmasından geldi. Altın Detay-Nafia İnşaat ortaklığı ile Gülsan İnşaat firmaları dosyadaki eksik evraklarından dolayı ihaleden elendiler. Turan Durak, Engin Yıldırım, Leyla Kıran ve İlhan Gökbudak’tan oluşan ihale komisyonu teklifleri değerlendirerek önümüzdeki günlerde ihaleyi kazanan firmayı açıklayacak.

 

6 AYDA BİTECEK

Yapım süresi 180 gün olan hayvan satış yeri Solaklar yolu üzerinde 20 dönümlük alan üzerine yapılacak. 4 bin 500 metrekare kapalı alanı olacak tesiste 600 adet büyükbaş ve 600 adet küçükbaş kapasiteli hayvan satış yerleri, misafir otoparkı, gübre toplama çukuru, TIR parkı, samanlık, kantar, araç dezenfeksiyon tüneli, idari bina, restoran ve kafeterya, hastalık şüphelisi hayvanlar için karantina bölümü, muayene odası, çalışan personel ve hayvan sahipleri için ayrı ayrı duş ve lavabolar bulunacak.

 

FİRMA VE TEKLİFLER

İsmail Durmuş            6 milyon 147 bin TL

Özpol Mühendislik     6 milyon 232 bin TL

Eksan Yapı                 6 milyon 841 bin TL

Nüa İnşaat                  7 milyon 150 bin TL

Akademik İnşaat        7 milyon 214 bin TL

Atlas Yapı                  7 milyon 651 bin TL

01 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR