AKP’li Işık, Hereke’de

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Hereke’de köprülü kavşak ve yollarda incelemelerde bulund...

BÜYÜT

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Hereke’de köprülü kavşak ve yollarda incelemelerde bulundu.


Hereke içinden geçen köprülü kavşağın yan yollarında incelemelerde bulunan Işık’a programında Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Faruk Denli, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Abdülmuttalip Demirel ve Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü yetkilileri eşlik ettiler. Yan yoların trafik akışının yerinde ve proje üzerinde değerlendirildiği ziyarette trafiğin çift yönlü akması için çalışma yapılmasına karar verildi. Yapılacak düzenleme ile kavşağın daha verimli kullanılması sağlanarak şehir içi trafiğinin rahatlaması sağlanacak.

HEREKE’YE YENİ
ÜST GEÇİT YAPILIYOR


Ayrıca Hereke şehir geçinde Köy Yolu Caddesi ile Vilayet Sokağı D-100 üzerinden birbirine bağlayan üst geçidin yapımı ile ilgili son durum yerinde incelendi. Ayak tabanları yapılan üst geçidin imalatının yakın zamanda tamamlanacağı ve montajının yapılacağı ifade edildi. Işık ”Burada yaptığı açıklamada bu bölgenin bölünmüş yol olması ile ilgili çok ciddi yatırımlar yaptık. Şimdi trafik akışı ve üst geçit ile ilgili çalışmalarda tamamlanmak üzere. Bölgemiz için hayırlı olsun” dedi.

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR