İsmail Kurt’a büyük destek

Gebzeli iş adamı İsmail Kurt’un MHP’den milletvekili aday adaylığına teşkilat büyük destek verdi.Gebze’nin tanınmış iş adamı İsmail Kurt, MHP’den mill...

BÜYÜT

Gebzeli iş adamı İsmail Kurt’un MHP’den milletvekili aday adaylığına teşkilat büyük destek verdi.

Gebze’nin tanınmış iş adamı İsmail Kurt, MHP’den milletvekili aday adaylığını önceki akşam parti binasında yaptığı basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaştı. Kurt, adaylık açıklamasında hem MHP Teşkilatı’ndan hem de MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş ve milletvekili adaylarından yoğun destek aldı. Açıklamaya çocuklarıyla birlikte gelen Kurt, ailesinin her zaman arkasında olduğunu da gösterdi. Etkili şekilde neden aday adayı olduğunu anlatan Kurt, “AKP’yi ortadan kaldıracağız” dedi.

SUÇLU HİSSEDERDİM
Kurt, “Büyük sarsıntıların olduğu bu dönemde MHP kalesinin her burcunda bölücülüğe hayır diyeceğim. Gebze’nin Kocaeli’de hak ettiği değeri bulabilmesi için, Türkiye’de fakirlik ve cahilliğin bitirilmesi için aday olacağım. Eğer böyle bir dönemde aday olmasaydım kendimi suçlu hissederdim. Bundan sonra doğruları herkese göstereceğiz. Öncelikle kendimizin inanarak yapacağı çalışmalarda ivmemizi yükseltmeliyiz” diye konuştu. Kurt’un ardından kendisine destek veren milletvekili Cumali Durmuş konuştu.

SERT KONUŞTU
Durmuş, var olma ya da yok olma süreci olarak nitelendirdiği haziran seçimlerine ilişkin, “Çok fazla zahmetlerle elde edilen değerleri AKP hükümeti elimizden alıyor. Türkiye’yi param parça ediyor. Başbakan Erdoğan, PKK ile ortak hareket ediyor. Din bezirganlığı yaparak halkın insanca yaşamalarına izin vermiyor. Diğer ülkelerin bize karışmasına, bizi bölmesine çanak tutuyorlar. Bunlar çanak yalayıcılarıdır. Bundan sonra baldırı çıplak kişilerin bizi yönetmesine izin vermemeliyiz. Bizi yönetmelerinden hicap duyuyorum. Yeter artık buna son vereceğiz” dedi.

20 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR