Gözlerini yummuş her yer karanlık diye yaygara yapıyor Gözlerini yummuş, her yer karanlık sanıyor

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut, CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım’ın “İzmit Belediyesi köylere bir çivi bile çakmadı” şeklinde ya...

BÜYÜT
İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut, CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım’ın “İzmit Belediyesi köylere bir çivi bile çakmadı” şeklinde yaptığı açıklamalara yanıt verdi.


Bulut “Belediye meclisimizde köylere hizmet götürme konusunda almak istediğimiz meclis kararına muhalefet ederek karşı çıkan CHP şimdi de köye hizmet götürülmedi diye sözüm ona siyaset yapıyor, yani hem nalına hem mıhına vuruyor. En küçük bir araştırma zahmetine dahi katlanmadan açıklama yapmayı alışkanlık haline getiren Selman Yıldırım’a öncelikle bu kararın 06.08.2013 tarihinde alındığını, dolayısıyla üzerinden 4 ay değil bugün itibariyle 3 ay geçtiğini hatırlatmakta fayda var” dedi.

NAMAZDA GÖZÜ OLMAYANIN
EZANDA KULAĞI OLMAZ
Belediyecilik hizmetlerinin görülebileceği yerler halkın müşterek kullandığı alanlar olduğunu dile getiren Bulut “Hele ki köyde hizmet yapılıp yapılmadığını görmek istiyorsanız parka, okula ya da camiye gitmelisiniz. Tabi Sayın Yıldırım köy kahvesinde veya parti binasındaki koltuğunda oturup nutuk atmaya alışkın olduğundan yapılan hizmetleri görememekte, kendisini ve partisini kamuoyu nezdinde küçük düşürmektedir. Sayın Yıldırım hem gözlerini yummakta hem de her yer karanlık diye yaygara yapmaktadır” dedi.

ÇİVİLER CHP GENEL
MERKEZİNE YOL OLUR
Belediye Meclis Kararı’nın ardından İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın çok yoğun bir şekilde köy ziyaretleri yaptığını ve bu ziyaretlerde ihtiyaçlar ve eksikleri tespit edip, giderilmesi hususunda planlamalar yapıldığı bilgisini veren Bulut “63 köyümüzde çocuk oyun grupları, park bakımı, oturma grupları, ot biçme, kondisyon aletleri, aydınlatma, yol açma çalışmaları, metruk binaların yıkımı, çeşme tamirleri, okul ve camilerin sandalye, masa, halı, tente, klima ihtiyaçlarının giderilmesi gibi birçok konuda çalışmalar tamamlanmış ve tamamlanmaya devam etmektedir” dedi.

CESARETİN VARSA KÖYLÜYE SOR
Bulut “Sayın Yıldırım’a tavsiyemiz oturduğu yerde konuşmayı bıraksın ve köylülerimizin ayağına giderek cesareti varsa hem köylere hizmet götürülmesine karşı çıktıklarını söylesin, hem de belediyemizin hizmet yapıp yapmadığını köylülere sorsun” diyerek açıklamasını tamamladı.

07 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR