Duyar: Erdoğan günah çıkartacak!

  Özellikle 7 Haziran ve 1 Kasım seçim dönemlerinde ihmal ettiği işlerine yoğunlaşan Duyar, siyasi mecrada yorumda bulunmaktan da geri kalmıyor.Fakat...

 

Özellikle 7 Haziran ve 1 Kasım seçim dönemlerinde ihmal ettiği işlerine yoğunlaşan Duyar, siyasi mecrada yorumda bulunmaktan da geri kalmıyor.
Fakat bunu sahada değil, daha çok sosyal medya üzerinden yapıyor.
Serhat Bey’in yaptığı son bir paylaşım ise tahmin edileceği üzere, gündemdeki konu ile alakalı. Hangi konu diye sormayın, elbette AK Parti’deki genel başkan ve başbakan değişimi kararı…
Fakat mevzua farklı bir pencereden bakmış Serhat Duyar.
Hedefine ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı almış. Hem de Erdoğan’ın, Serhat Bey’in tabiri ile adeta günah çıkartırcasına yapılan bütün hataları Ahmet Davutoğlu’na yüklemek için böyle bir çalışma içine girdiğini belirtmiş.

 

İşte o can alıcı mesaj…

“Ülkemiz uzunca bir süredir yanlış politikalarla yönetildi, yönetiliyor. Ekonomide, terör meselesinde, dış politikada; teşhis yanlış konuldu, tedavisi de yanlış yapıldı.
Sonuç; problemler daha da büyüdü. Sorunlu bir ekonomi, berbat bir dış politika…
Analar ağlamasın diye çıkılan yolda, anaların her gün; anasının ağladığı bir dönem.
Neticesi, ortada. ‘Çözüm Süreci’ Davutoğlu'nun eseri imiş. ‘Kötü ekonomi’ Davutoğlu'nun eseri imiş. ‘Suriye Politikası’nda yapılan yanlışlıklar Davutoğlu’nun eseri imiş. Tabi ki onunda katkısı var, ama eser başkasına ait. Eser Erdoğan'ın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan günah çıkarma yolunu Davutoğlu ile buldu. Kongre sonrasında; ekonomik sorun, terör ve dış politikadaki yanlışlıklar Davutoğlu’na fatura edilecek ve algı bu şekilde oluşturulacak. Dümenin başındaki Erdoğan’a yanlış politikalar sorulamayacak. “Haydi Bismillah”, “Yeniden Bismillah” şeklinde bir kampanya başladı mı olay bitmiştir.”

10 Mayıs 2016 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR