Kocaeli’nin sorunlarını haykıracağım

MHP Milletvekili adayı Ruhi Çavdar önceki akşam Genç Kocaelililer Derneği’ni ziyaret ederek 12 Haziran’da yapılacak seçimler için dernek yönetimi ve ü...

BÜYÜT

MHP Milletvekili adayı Ruhi Çavdar önceki akşam Genç Kocaelililer Derneği’ni ziyaret ederek 12 Haziran’da yapılacak seçimler için dernek yönetimi ve üyelerinden destek istedi.

MHP Milletvekili adayı Ruhi Çavdar destek arayışlarına önceki akşam Genç Kocaeliler Derneği (GKD)’yi ziyaret ederek başladı. Ruhi Çavdar’ın GKD’yi ziyaretinde İl Başkan Yardımcısı Tahsin Cebeci ve il yöneticileri katıldı. Ruhi Çavdar, GKD’ yi ziyaretinde Dernek Başkanı Cüneyt Bakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Ayhan Varol, Sedat Köse, İsmail Kolaylı ve Pınar Atabay tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Ruhi Çavdar’ın kendilerini ziyaret etmesinden mutluluk duydukların belirten Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Cüneyt Bakıroğlu “Adaylar arasında Ruhi Çavdar bizim için çok önemliydi. İl başkanlığı döneminde de bizleri ziyaret eden ender insanlardan biriydi. Derneğimizle irtibatını hiç koparmadı. Şimdi de milletvekilli adayı sıfatıyla bizleri ziyaret etmesinden oldukça memnun olduk. Milletvekilliği adaylığı sürecinde kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

“MECLİSTE SESİNİZ OLACAĞIM”
Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye ilk olarak Genç Kocaeliler Derneği’nden başladığını ifade eden Ruhi Çavdar “ Bireysel dostluklarımı ve diyaloglarımı siyasetin dışında hep devam ettirdim. Bir Kocaelili olarak ziyaretlerime Genç Kocaeliler Derneği’nden başladım. Dört nesildir Kocaeli’de yaşayan biriyim. Kocaeli’yi içime sindirdim. Milletvekili seçildiğim takdirde sadece el kaldırıp el indiren bir vekil olmayacağım. Türkiye’nin birçok iline çeşitli sebeplerden dolayı çok sayıda yatırım yapılırken, Kocaeli’nde gençlerimize yönelik bir alan tesis yok. Kocaeli’de para kazanıp kenti kirletip sahipsiz bırakılmasından rahatsızlık duyuyorum. Kentimizdeki çevre sorunlarına üniversitemizin hocalarının çözümler üretmesine rağmen, bunları geçiştiren bir yönetim anlayışını halkımızın hak etmediğini düşünüyorum. Seçildiğim takdirde Kocaeli’nin sorunlarını mecliste haykıracağım. Bunun için sizlerden yetki istiyorum” dedi.

21 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR