Annenize “Küçük mucizeler” hediye etmek ister misiniz?

Çocukları lösemiye yakalanan ailelerin tedavisi için LÖSEV'in Lösemili Çocuklar Köyü’nde kurduğu atölyelerinde anneler, el emeği ile ürettikleri birbi...

BÜYÜT

Çocukları lösemiye yakalanan ailelerin tedavisi için LÖSEV'in Lösemili Çocuklar Köyü’nde kurduğu atölyelerinde anneler, el emeği ile ürettikleri birbirinden güzel ürünlerle LSV Dükkan markası altında, çocukların tedavisine destek oluyor. Çocuğu iyileşen anneler atölyeye gönül bağı ile daha sıkı bağlanırken, hem üretime katkı sağlıyor hem de diğer annelere moral veriyor.

 

Dünyanın en özel günlerinden biri olan “Anneler Günü” yaklaşırken Lösemili Çocuklar Köyü'ndeki atölyelerde heyecan içinde bir çalışma var. Sabah erken saatlerde bir araya gelen anneler, gelirleri lösemili çocukların tedavisinde kullanılacak olan ürünleri hep birlikte hazırlıyor. Anneler üretirken emeklerine sevgiyi katıyorlar ortak özellikleri ise çocuklarının bir zamanlar lösemi hastası olması.

 

Bu özel günde annelerine en güzel hediyeyi almak isteyenler için artık çok renkli bir seçenekleri var. Bir LÖSEV kuruluşu olan LSV Dükkan, birbirinden renkli ve doğal ürünleri, hayatlarında ki en özel kadınlara alternatif bir hediye vermek isteyen herkesin beğenisine sunuyor.

 

İyiliğin lezzete dönüştüğü el emeği kurabiye ve çikolatalar, doğa dostu malzemelerden üretilen iyi şans bebekleri ve güne özel “Canım Annem” yazılı yastıklar, seramik süsler ve annelere özel kupalar bu hediyelerden sadece bir kısmı. Sizlerde annelerinize küçük mucizeler hediye edebilirsiniz.

 

 BİZ BU HASTALIĞI YENDİK SİZDE BAŞARACAKSINIZ

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya Ünver Löseminin sadece çocuğun değil tüm ailenin hayatını etkilediğini hatırlatarak, atölyelerin günümüze gelen sürecinde, önce ipliği iğneye geçirmeyi sonra düğme dikmeyi öğrendiklerini belirtiyor. Ünver; “Rehabilitasyon amaçlı başlayan atölye çalışmalarımız annelerimizin fedakar ellerinde bir markaya dönüştü. Verimlilik esaslı çalışıyorlar, sadece kendi psikolojileri için değil, bu kuruma katkı ve daha çok çocuk iyileşsin diye el emeği göz nuru ile bu ürünleri üretiyorlar. Çocuğunun tedavisi biten annelerle tedavisi süren annelerin aynı ortamda olması birbirlerine umut aşılıyor. 'Biz bu hastalığı yendik sizde başaracaksınız' diyorlar. Bu dayanışma çocukların tedavi başarı oranını arttırıyor. Bu yüzden “ En Güzel” hediyeleri annelerinin beğenisine sunmak isteyenler online olarak, www.lsvdukkan.com ’u ziyaret edip internet üzerinden sipariş verebilir ve çocuklarımızın hayallerine dokunabilirsiniz.”

06 Mayıs 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR