Bayram: Olağanüstü durumdan normale döndük

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İSU Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen geleneksel Kurban bayramlaşmasına katılarak personel il...

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İSU Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen geleneksel Kurban bayramlaşmasına katılarak personel ile  bayramlaştı. Kurum bahçesinde düzenlenen törene İbrahim Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Başkan Danışmanı Ömer Polat, İSU Yönetim Kurulu Üyeleri Musa Coşkun ve Aziz Temiz,  Genel Müdür Yardımcıları Alaeddin Alkaç ve daire başkanları, şube müdürleri ile personel katıldı.

 

‘NORMALE DÖNDÜK’

İSU’nun dünyanın en güzel işi olan su hizmeti verdiğini ifade eden Karaosmanoğlu, “İSU, Türkiye’ye model oldu, hatta Avrupa’ya model oldu. Bütün dünyaya model durumuna geliyoruz. Buradaki değişimi, bizim kullandığımız argümanı artık bütün Türkiye kullanacak” dedi. Genel Müdür İlhan Bayram da, “Kurak bir mevsim sonucu devreye aldığımız yatırımlarla olağanüstü durumdan normale döndük” dedi.

 

‘HAYAT STANDARDI YÜKSELİYOR’

Bölgede yaşanan kuraklık nedeniyle yoğun bir dönem yaşadıklarını belirterek konuşmasına başlayan İlhan Bayram, “Geriye dönük baktığımızda özellikle son sene kurum olarak yoğun çalışmamız oldu. Ama hep beraber gayret sarf ettik. Başkanımız, bizim getirdiğimiz projelere yol açtı, destek verdi, motivasyonumuzu sağladı. Allaha hamd olsun, senenin başında, “bunlar bu sene susuz kaldılar” düşünülürken bu sene çok şükür iyi bir durumdayız. Olağanüstü durumdan normale döndük. Kurum olarak Türkiye genelinde birçok projelere imza attık. Mesela, bu hafta başında sanayiye atıksu arıtma tesislerinden geri dönüşüm suyu vermeye başladık. Artık kendi kendimize ilave kaynaklar oluşturuyoruz. Teknolojik bakımından projeler üretiliyor, çok güzel eserler  ortaya koyuyoruz” dedi.

 

‘TERTEMİZ SU’

İbrahim Karaosmanoğlu da, “İSU ailesi olarak sağlıklı, pırıl pırıl, tertemiz su elde ediyoruz. Kurum olarak önemli mesafeler aldık, daha da alacağız. Burada her birimizin payı var. İSU Türkiye’ye model oldu, hatta Avrupa’ya model oldu, bütün dünyaya model durumuna geliyoruz. Buradaki değişimi, bizim kullandığımız argümanı artık bütün Türkiye kullanacak” dedi.

05 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR