Başkan’la Öğrencilerin Samimi Buluşması

Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin sıcak karşılamasıyla karşılaşan Başkan Baran öğrencilerle tek tek selamlaştı. Belediye Başkanı İsmail Baran’ı evle...

BÜYÜT

Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin sıcak karşılamasıyla karşılaşan Başkan Baran öğrencilerle tek tek selamlaştı. Belediye Başkanı İsmail Baran’ı evlerinde ağırlamanın mutluluğu içerisinde olan öğrenciler Başkan Baran ve beraberindekilere hoş geldiniz dediler. Başkan Baran’a gerçekleşen ziyarette Belediye Başkan Danışmanı Yılmaz Pekmezcan eşlik etti.

 

Başkan Baran, “Gençliğimizi Önemsiyoruz”

Ziyarette, Kocaeli Üniversitesi’nde okumak için, yurdun değişik bölgelerinden gelerek Körfez’e yerleşen öğrencilerle sohbet eden Başkan Baran, hem gençlerin Körfez ile ilgili sorularını yanıtladı hem de onlardan gelen istek ve talepleri dinledi. Üniversite öğrencileri ile uzun süre sohbet eden Başkan Baran, “Gençliğimizi önemsiyoruz ve gençlerimiz için geliştirdiğimiz projelerimizi hayata geçiriyoruz” dedi. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Baran 2015 yılında Körfez’e yapılacak önemli projelerden bahsetti. Yapılacak projelerle hem öğrencilerin hemde Körfezlilerin daha rahat bir nefes alacağını Başkan Baran öğrencilere aktardı. Sosyal Belediyecilik anlayışla eğitim gören öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkan Baran, “Gençliğimizi önemsiyoruz. Aydınlık gelecekler için gençlerimizin önünü açacak projeleri hayata kazandırıyoruz” dedi.

 

Öğrenciler Yapılan Hizmetlerden ve Belediyenin İlgisinden Memnun

Körfez Belediyesi eğitime dair son yıllarda yaptığı destekler ve projelerle ülke genelinde adından sıkça bahsettirdi. Kısa bir süre önce e-dershane projesini hayata geçiren ve 2300 öğrenciye eğitime katkı payları projelerini hayata geçiren Körfez Belediyesi, 2015 yılında da hayata geçireceği projelerle ülke genelinde örnek Belediye olmaya devam edecek. Kocaeli Üniversite öğrencilerinin yapılan hizmetlerden haberdar olduğu ve hayata kazandırılan projeleri kendi aralarında konuşulup ailelerine anlattıklarını dile getirdiler.

Başkan Baran, “Bu Ortam Beni Yıllar Öncesine Götürdü”

Belediye Başkanı İsmail Baran öğrencilerle birlikte sohbet etmenin mutluluğunu yaşarken, Gençlerin her zaman daha azimli daha çalışkan olması gerektiğini belirtti. Belediye Başkanı İsmail Baran, “Gençlerimize bu güzel ve bir o kadar da özel buluşmadan ötürü teşekkür ediyorum. Bu ortam beni yıllar öncesine götürdü” dedi. Başkan Baran, “Nereden geldiğinizi unutmamak lazım, gençlerimizin bugünlerin kıymetini bilmesi gerekiyor. Her zaman bir idealiniz bir hayaliniz olsun. İdealist gençlik her zaman kazanan toplum olur. Her zaman başarı yolunda çaba harcayın. Gençliğimizi önemsiyoruz ve gençlerimiz için geliştirdiğimiz projelerimizi hayata geçiriyoruz” dedi.

08 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR