Başkan Köken: 96 muhtarımızla Kandıra’da güçlü bir kadroyuz

İlçedeki mahalle muhtarlarıyla sık sık istişarelerde bulunan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtar ve Sivil Toplu...

İlçedeki mahalle muhtarlarıyla sık sık istişarelerde bulunan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanı Ali Bilgi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kırsal ve Tarımsal Hizmetler Şube Müdürü Erhan Öztürk ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Ufuk Atabay, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yener,  Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Mevlüt Akdeniz  ve muhtarlarla kahvaltıda buluştu.

 

MUHTARLARA DESTEK

Kandıra’nın birlik ve beraberlik anlamında güçlü bir yapısı olduğunu dile getiren Başkan Ünal Köken, “96 muhtarımız ve büyük bir kadronun oluşu birlik ve beraberliğin oluşu Kandıra’mıza artı değerler katıyor” dedi. Köken, görevlerinde iki yılı tamamladığını ve bu süreçte imkanlar ölçüsünde ilçedeki tüm mahallelere hizmet sunma mücadelesi içinde olduklarını belirtti. Toplantıya katılan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtar ve Sivil Toplum Kuruluşları Daire Başkanı Ali Bilgi ise, toplantıda ağırlanmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu, birlik ve beraberliğin sağlanmasında ise Başkan Köken’e teşekkürlerini sundu.

 

KANDIRA’YA YATIRIM

Bilgi,  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun bize çizdiği hedefler doğrultusunda yapılan yatırımların % 50 ‘den fazlası Kandıra’da yapılıyor diyerek Kandıra’nın mahallelerini haftada bir gezdiklerini ve muhtarlarla tespitlerde bulunduklarını kaydetti. Kandıra Belediyesi ile birlikte uyumlu bir çalışma temposu yakaladıklarını sözlerine ekleyen Ali Bilgi, Kandıra’da yapılan  sahil düzenlemeleri, mahallelerdeki ortak kullanım alanları ve mesire alanlarıyla çalışmalara önem verdiklerini söyledi.

08 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR