2. Küme gollü başladı

Önceki gün M. Ali Kağıtçı Stadı’nda sezonun ilk maçına çıkan Gölcük Şirinköyspor, önce 2-0 mağlup durumu düştü. İlk 10 dakikada kalesinde gördüğü iki...

BÜYÜT

Önceki gün M. Ali Kağıtçı Stadı’nda sezonun ilk maçına çıkan Gölcük Şirinköyspor, önce 2-0 mağlup durumu düştü. İlk 10 dakikada kalesinde gördüğü iki gol sonrası toparlanan Gölcük Şirinköyspor, Bahçecikspor’u 4-2 yendi ve ilk galibiyetini aldı.

 

BAHÇECİK GALİBİYETİ KORUYAMADI

Maça Bahçecikspor hızlı başladı. Henüz 2. dakikada Yalçın ile 1-0 öne geçen takım, beş dakika sonrası ikinci golü Sertan ile buldu. Ancak daha sonra duraklayan takıma karşı toparlanan ve ataklarını sıklaştıran Gölcük Şirinköyspor, 13 ve 27. dakikada Serdar’ın attığı 2 golle durumu eşitledi. Gölcük Şirinköyspor maçın ilk yarısı bu skorla bitirecekken, Muzaffer’in 41. dakikada attığı golle durumu 3-2 yaptı. İlk yarı bu skorla sona erdi. Maçın ikinci yarısına yine Gölcük Şirinköyspor hızlı başladı. 58. dakikada Gölcük Şirinköyspor’un başarılı golcüsü Serdar üçüncü golünü attı. Bol gollü maçın galibi Gölcük Şirinköyspor oldu. AHMET AKAY

 

BAHÇECİKSPOR: 2

GÖLCÜK ŞİRİNKÖY: 4

STAT: M.Ali Kağıtçı (2.Küme F)

HAKEMLER: Metin Ataş ***, Metin Doğan ***, Ramazan Sönmez ***

BAHÇECİKSPOR: Emre ***, Bahadır **, Soner ***, Mutlu **, Mücahit ***, Recep ** (Göksel **), K.Sertan ***, Fehmi ** (Kadir **), Emir ** (Fatih **), Yasin Osman **, Yalçın ***

GÖLCÜK ŞİRİNKÖYSPOR: Mustafa ***, Ali ***, Hasan ** (Selahattin **), Ramazan ***, Aras ***, Hüseyin ***, Oktay ***, Uğur ***, Muzaffer ***, Sertan ** (Sezer **), Serdar ****

GOLLER: Yalçın dk.2, Sertan dk.7, Serdar dk.13-17-58, Muzaffer dk.41

 

YUVAM İZMİT: 1

KYÖD: 0

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Muharrem Kırbaş**, Birtan Yavuz**, Hasan Olgar**

YUVAM İZMİT: Oğuz***, Emre***, Hakan**, Berk***, Tuncay***, Emirhan***, Sait**, Alican***, Cenk** (Übeyde**), Adem*** (Mert**), Yücel***

KYÖD: Sercan**, Alican** (Kayra*), Kemal**, Mert**, Emre Gökdemir**, Oğuzhan*, İsmail**, Buğra**, Emre Atan** (Enes*), Emirhan**, Erdem**

GOL: Dk.53 Emre

 

İZMİT GENÇLERBİRLİĞİ: 2

MALİYESPOR: 2

STAT: Mehmet Ali Kağıtçı

HAKEMLER: Nihat Samuk***, Cankunt Gönenç**, Gökhan Berk**

İZMİT GENÇLERBİRLİĞİ: Alihan **, Çetin**, Cumhur **(Ali ***), Melih **, Ramazan **, Y.Emre **, Yunus **(Mehmet *), Serkan **, Ümit **,Zafer **, Doğukan **

MALİYESPOR: Çağlar **, Yetkin **, Birol **, Hakan **(Beytullah *), Kadir **, İsmail **, Metehan **, Mihraç **, Yüksel **, Orkun **, Aziz **(Abdullah *)

GOLLER: Yüksel Dk. 34 ve 43. Doğukan Dk. 54 pen, Ali Dk.71

 

ÜÇYOL DOĞUSPOR: 1

MERTSPOR: 2

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Özhan Kurt ***, Muhammed Tutak ***, Burhan Sarıca ***

ÜÇYOL DOĞU: Okancan **, Şaban ** (Umut *), Eray **, Tayfun ***, Fuat **(Kürşat *), Muratcan **, Enes **(Gökhan *), Onur **, Hakan **, Erdem **, Celil **

MERT: Çağlar **, Müslüm * (Uğur ***), Ümit **, Ferhat **, Volkan ***, Mustafa **, Celal ***, Rasim***(Murat Kurt *), Ceyhun ***, Enes ***(Birol *), Muharrem ***

GOL: Erdem Dk.24, Enes Dk.26, Ceyhun Dk.41

NOT: Dk.76 Gökhan penaltı kaçırdı.

 

KIZDERBENTSPOR: 1

YUVACIKSPOR: 0

STAT: Karamürsel

HAKEMLER: Enes Kanpara ***, Hakan Yavuz ***, Deniz Duman ***

KIZDERBENTSPOR: Özgür **, Tolga **, Burak ***, İlker ***, Samet **, Fatih ** (Dk 88 Okan), İsmail **, Anıl ** (Dk 73 Hasan *), Ahmet ***, Tuncay **, Ahmet **

YUVACIKSPOR: İsmail **, Halil ** (Dk 75 Yusuf *), Metin *, Enver * (Dk 56 Abdurrahman *), Oğuzhan **, Muhammet **, Ufuk **, Furkan ***, Minar *, Nihat *, Abdullah *

GOL: Ahmet Dk. 70

 

ULAŞLISPOR: 0

YALAKDERESPOR: 1

STAT: Karamürsel

HAKEMLER: Sinan Kılıç **, Deniz Duman **, Muhammed Şahin **

ULAŞLISPOR: Mehmet *, Sercan **, Selçuk **, Yusuf **, Burak ***, Yaşar * (Dk 60 Faruk *), Necati *, Mehmet **, Furkan ** (Dk 60 Enes *), Abdülkadir *, Fevzi * (Dk 80 Mürsel *)

YALAKDERESPOR: Kerem ***, Akif **, Sefa ***, Mehmet **, Samet ***(Dk 46 Yasin **), Oğuzhan **, Osman **, Gökhan *, Yasin ** (Dk 88 Murat), İrfan ** (Dk 83 Serdar *), Erkan **

GOL: Sefa Dk 6

NOT: Dk. 66'de Ulaşlıspor' dan Fevzi penaltı kaçırdı.

 

ÇAYIRTEPESPOR:1 

TEKSPOR: 0

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Ferdi Üstün ***, Çağlar Yıldızdal ***, Akın Büyüköztürk ***

ÇAYIRTEPESPOR: Göktan ***, Muhammed ***, Sercan ***, Musatfa ***, Özay ***, Özay ***, Emin ***(Hakkı **), Abdurrahman ***, Ferdi ***(Burak **), Gökhan ***(Yavuz **), Samet ***, Y.Emre ***

TEKSPOR: Ahmet **, Barış ***, Ufuk ***, Uğur **(Emrah s**), Ali Kolay **, Günali **(Kemal **),Mehmet **, Onur ***, Harun **(Ali Sak **), cenk **, Emre **

GOL: Y.Emre Dk 22

 

TÜYSÜZLER ÇINARSPOR:0 

KOCAELİ GÜNEŞSPOR:5

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Yahya Kaval ***, Fevzi Tok ***,. Ömer Mutlu ***

TÜYSÜZLER ÇINAR: Ömer *, Kadir **, Turgay *(Rahman *), Bülent **, Ali Yılmaz **, Serkan **, Mesut **, Murat *(Mustafa *), barış **, Ahmet **, Burak **

KOCAELİ GÜNEŞSPOR: Muhammed Ali ***, Özgür ***, Muhammed ***, Soner ***, Ahmet ***, Numan ***, Okan ***(Emre **), Volkan ***(Furkan **), hakan ***, kadir ***, Emrah ***(Semih **)

GOLLER: Okan Dk 13, Hakan Dk 40 ve 63, Kadir Dk 74 penaltı, Emre Dk 85

 

PAZARKÖYSPOR: 1

SEYMEN KARŞIYAKA: 1

STAT: Karamürsel

HAKEMLER: Emre Şehirli ***, Mesut Öner ***, Ümit Akman ***

PAZARKÖYSPOR: Erdem **, Ahmet **, Burak ** (Dk 75 Hasan *), Furkan * (Dk 86 Yasin), Ahmet Dalkıran **, Cüneyt *, Ömer **, Erhan ***, Yunus **, Ersin **, Tarık * (Dk 60 Behlül *)

SEYMEN KARŞIYAKASPOR: Serhat *, Mustafa ** (Dk 80 Onur *), Ayhan ***, Fuat *, Mert ** (Dk 63 Samet **), Ömer *, Osman **, Ercan **, Hüseyin **, Abdullah *, Ferhat *

GOLLER: Erhan Dk 20 (Pazarköyspor), Ayhan Dk 58 (Seymen Karşıyakaspor)

 

KARAMÜRSELSPOR: 2

KAR. BARBAROSSPOR: 1

STAT: Karamürsel

HAKEMLER: Serhan Malkoç ***, Samet Başköy ***, Emre Şehirli ***

KARAMÜRSELSPOR: Batuhan **, Melih **, Cem ***, Gökhan **, Erhan ** (Dk 46 Uğur **), Zafer ***, Mehmet ** (Dk 66 Hakan **), Enes ***, Emre ** (Dk 81 Abdulaziz *), Kerem **, Yusuf **

KAR. BARBAROSSPOR: Cafer **, Emre **, Anıl **, Berat ** (Dk 58 Ali *), İsa **, Batuhan ** (Dk 86 Enes), Melih **, Hüseyin **, Kerem **, Berkay **, İbrahim **

GOLLER: Berkay Dk 7 (Kar. Barbarosspor), Cem Dk 20, Emre KarabelaDk 48 (Karamürselspor)

 

DARICASPOR: 0

DİLİSKELESİSPOR: 0

STAT: Beylikbağı

HAKEMLER: Mehmet Bahar ***, Oğuz Dolu ***, Yunus Emre Bulut ***

DARICASPOR: İsmail  ***, Ferhat Akagündüz **, Mesut  ** (Oğuzhan ***), Ferhat Anar **, Caner ***, Taner ***, Adem **, Ömer ** (Mustafa **), Hacı Muhammet **, Hakan **, Engin **

DİLİSKELESİSPOR: Samet ***, Gökhan Aksunvar **, Abdülmenas **, Ufuk ***, Sercan **, Özgür **, Abdullah ***, Fuat  ** (Gökhan Atasoy **), Fatih ***, Aykut **, İsmail **

GOL: Yok

 

TRAKYASPOR: 2

GEBZE BEŞKÖY GB: 4

STAT: Metin Oktay

HAKEMLER: Enes Kulaksız ***, Okan Gül ***, E.Can Furuncu ***

TRAKYASPOR: Tunahan **, Abdullah Kotan ***, Bahadır **, Aykut ***, Yener **, Onur ** (Ahmet ***), İlkay **, Mesut ***, Aziz **, Temel  *** (Yusuf **), Fatih  ** (Abdullah Pektaş **)

BEŞKÖY GENÇLER BİRLİĞİ: Süleyman ***, Naim ***, Atilla ***, Turan ***, Gürkan ***, Şafak ***, Rıdvan ***, Yavuz  *** (Selim **), İlhan  ****, Tamer  *** (Yahya **), Olcay  ***

GOLLER: Temel Dk.25, Ahmet Dk.80  (Trakyaspor), Olcay Dk.50, İlhan Dk.55 ve 60, Rıdvan Dk.70 (Beşköy Gençler Birliği)

 

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR: 2

GEBZE MUALLİMKÖYSPOR: 1

STAT: Şekerpınar

HAKEMLER: Zeki Kırdudu **, Burak Celep **, Orhun Oktay **

ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR: İsmail ***, Onur ***, Kubilay ***, Mustafa ***, Uğur ***, Furkan  *** (Eray **), Ensar  ** (Ersin ****), Kadir ***, Osman **, Batuhan ** (Ogün **), Yalçın **

MUALLİMKÖYSPOR: Ufuk **, Emre  ** (Muhammet Ali ***), Musa ** (Ali **), Mahir  ***, Ümit **, Mehmet ***, İsa ***, Fırat ** (Abdullah **), Çetin ***, Ömer **, Mustafa ***

GOLLER: Furkan Dk.12, Ersin Dk.88 (Çayırova Gümüşspor) Mustafa Dk.58  (Muallimköyspor)

 

2.AMATÖR KÜME A GRUBU 1. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-İzmit Sanayispor                 1          1          0          0          5          2          3

2-Şirintepe GB                       1          1          0          0          1          0          3

3-Maliyespor                          1          0          1          0          2          2          1         

4-İzmit GB                              1          0          1          0          2          2          1

5-Üçtepespor                         1          0          0          1          0          1          0

6-Yeni Kandıra                       1          0          0          1          2          5          0

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA                               

İzmit Sanayi-Yeni Kandıra: 5-2

Üçtepespor-Şirintepe GB: 0-1

İzmit GB-Maliyespor: 2-2

                                              

BU HAFTANIN MAÇLARI

Yeni Kandıra-Üçtepespor:

Maliyespor-İzmit Sanayispor:

Şirintepe GB-İzmit GB:

 

2.AMATÖR KÜME B GRUBU 1 HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Mertspor                             1          1          0          0          2          1          3

2-Yuvam İzmitspor                1          1          0          0          1          0          3

3-Yeni Kocaelispor                 1          0          1          0          2          2          1

4-Kirçeocaklarıspor                1          0          1          0          2          2          1

5-Mertspor                             1          0          0          1          1          2          0

6-KYÖD                                 1          0          0          1          0          1          0

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Üçyoldoğuspor-Mertspor: 1-2

Yuvam İzmitspor-KYÖD: 1-0

Kirçocaklarıspor-Yeni Kocaelispor: 2-2

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Mertspor-Yuvam İzmitspor:

Yeni Kocaelispor-Üçyoldoğuspor:

KYÖD-Yeni Kocaelispor:

 

2.AMATÖR KÜME C GRUBU 1. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Kocaeli Güneşspor             1          1          0          0          5          0          3

2-İzmit FK                              1          1          0          0          3          0          3

3-Çayırtepe Gençlik               1          1          0          0          1          0          3

4-Tekspor                               1          0          0          1          0          1          0

5-Beşyol Zabıtan                    1          0          0          1          0          3          0

6-Tüysüzler Çınar                  1          0          0          1          0          5          0

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Çayırtepe Gençlik-Tekspor: 1-0

Tüysüzler Çınar-Kocaeli Güneşspor: 0-5

İzmit FK-Beşyol Zabıtan: 3-0 (Hükmen)

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI

Tekspor-Tüysüzler Çınar:

Beşyol Zabıtan-Çayırtepe Gençlik:

Kocaeli Güneşspor-İzmit FK:

 

2.AMATÖR KÜME D GRUBU 1.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Arslanbey BLD                   1          1          0          0          6          1          3

2-Arslanbey Org. Sanayi       1          1          0          0          2          0          3

3-Kocaeli Nusretiye               1          1          0          0          3          2          3

4-Uzuntarala BLD                  1          0          0          1          2          3          0         

5-Akmeşespor                       1          0          0          1          0          2          0

6-Derbent Esnafspor             1          0          0          1          1          6          0

7-Sarımeşe BLD                    0          0          0          0          0          0          0         

           

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Derbent Esnafspor-Arslanbey BLD: 1-6

Akmeşespor-Arslanbey Organize Sanayi: 0-2

Kocaeli Nusretiye-Uzuntarla BLD: 3-2

Sarımeşe BLD (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Sarımeşe BLD-Kocaeli Nusretiye:

Arslanbey Organize Sanayi-Derbent Esnaf:

Uzuntarla BLD-Akmeşespor:

Arslanbey BLD (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME E GRUBU 1. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Karamürselspor                  1          1          0          0          2          1          3

2-Seymen Karşıyaka             1          0          1          0          1          1          1         

3-Pazarköyspor                     1          0          1          0          1          1          1

4-Karamürsel Barbaros         1          0          0          1          1          2          0

5-Karamürsel Akçatspor        0          0          0          0          0          0          0         

6-Gölcük Asarköyspor           0          0          0          0          0          0          0         

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Karamürselspor-Karamürsel Barbaros: 2-1

Pazarköyspor-Seymen Karşıyaka: 1-1

Karamürsel Akçat-Gölcük Asarköy:

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI

Karamürsel Barbaros-Pazarköyspor:

Gölcük Asarköy-Karamürselspor:

Seymen Karşıyaka-Karamürsel Akçat:

 

2.AMATÖR KÜME F GRUBU 1.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gölcük Şirinköy                  1          1          0          0          4          2          3         

2-Yalakderespor                    1          1          0          0          1          0          3

3-Kızderbentspor                    1          1          0          0          1          0          3         

4-Yuvacıkspor                                   1          0          0          1          0          1          0

5-Ulaşlıspor                            1          0          0          1          0          1          0         

6-Bahçecikspor                      1          0          0          1          2          4          0

7-Karamürsel Ereğli               0          0          0          0          0          0          0

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Kızderbentspor-Yuvacıkspor: 1-0

Ulaşlıspor-Yalakderespor: 0-1

Bahçecikspor-Gölcük Şirinköy: 2-4

Karamürsel Ereğlispor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Karamürsel Ereğlispor-Bahçecikspor:

Yalakderespor-Kızderbentspor:

Gölcük Şirinköy-Ulaşlıspor:

Yuvacıkspor (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME G GRUBU 1.HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-İlimtepe FK                         1          1          0          0          6          1          3

2-Derince GB                         1          1          0          0          3          0          3

3-Körfez İlçesi Birlikspor        1          1          0          0          3          1          3

4-Yeniyalı Barbaros               1          0          0          1          1          3          0

5-Yarımcaspor                       1          0          0          1          0          3          0

6-Derince Atılımspor              1          0          0          1          1          6          0

7-Kirazlıyalıspor                      0          0          0          0          0          0          0         

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Derince Atılım-İlimtepe FK: 1-6

Derince GB-Yarımcaspor: 0-3 (Hükmen)

Yeniyalı Barbaros-Körfez İlçesi Birlikspor: 1-3

Kirazlıyalıspor (BAY)

 

BU HAFTANIN MAÇLARI

Kirazlıyalıspor-Derince GB:

Körfez İlçesi Birlikspor-Derince Atılım:

Yarımcaspor-Yeniyalı Barbaros:

İlimtepe FK (BAY)

 

2.AMATÖR KÜME H GRUBU 1. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Kirazpınar                1          1          0          0          3          1          3

2-Darıca Mar. Osmangazi     1          1          0          0          3          1          3

3-Denizliköyüspor                  1          1          0          0          2          0          3

4-Gebze Karadeniz                1          0          0          1          1          3          0

5-Mollafenarispor                   1          0          0          1          1          3          0

6- Çerkeşlispor                       1          0          0          1          0          2          0

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Denizliköyspor-Çerkeşlispor: 2-0

Mollafenarispor-Darıca Marmara Osmangazi: 1-3

Gebze Karadeniz-Gebze Kirazpınar: 1-3

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI

Çerkeşlispor-Mollafenarispor:

Gebze Kirazpınar-Denizliköyspor:

Darıca Marmara Osmangazi-Gebze Karadeniz:

 

2.AMATÖR KÜME K GRUBU 1. HAFTA PUAN DURUMU

TAKIMLAR                            0          G         B         M         A         Y         P

1-Gebze Beşköy GB             1          1          0          0          4          2          3

2-Çayırova Gümüşspor         1          1          0          0          2          1          3

3-Diliskelesispor                     1          0          1          0          0          0          1

4-Darıcaspor                          1          0          1          0          0          0          1

5-Gebze Muallimköy             1          0          0          1          1          2          0

6- Trakyaspor                        1          0          0          1          2          4          0

 

TOPLU SONUÇLAR 1.HAFTA

Darıcaspor-Diliskelesispor: 0-0

Trakyaspor-Gebze Beşköy GB: 2-4

Çayırova Gümüşspor-G.Muallimköy: 2-1

                       

BU HAFTANIN MAÇLARI

Diliskelesispor-Trakyaspor:

Gebze Muallimköy-Darıcaspor:

Gebze Beşköy GB-Çayırova Gümüş

26 Ocak 2015 Kocaeli- Spor



Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR