Toltar: Halkımıza yaşanılabilir bir kent sözümüz var

Toplantıda konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Kurumlar arası diyalog demek daha kaliteli hizmet demektir. Bizler halkımıza yaşanılabilir...

BÜYÜT

Toplantıda konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Kurumlar arası diyalog demek daha kaliteli hizmet demektir. Bizler halkımıza yaşanılabilir bir kent sözü verdik. Onun için bu toplantı Dilovası için çok önemlidir" dedi.

 

Tavşancıl Sahil Restaurant'ta düzenlenen toplantıya katılan kurum müdürleri ve yetkilileri bir yandan tanışıp bir yandan da Dilovası'na yapılacak olan hizmetler için fikir alışverişinde bulundular. 

 

KOORDİNASYON İÇİNDE DAHA İYİ HİZMET

Hedeflerinin ilçede hizmet veren kamu kuruluşu yetkililerini bir araya getirerek tanıştırmak ve bir birliktelik oluşturmak olduğunu belirten Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin,” Vatandaşa hizmet veren tüm kamu kuruluşların birlik, beraberlik ve koordinasyon içinde daha iyi hizmet verebilmesi ilçedeki çalışmayı arttırmak için böyle bir kahvaltı programı düzenledik. Geleneksel olarak düzenleyeceğimiz ve ilkini bugün gerçekleştireceğimiz kaynaşma programına yoğun bir şekilde katılım sağladığınız için herkese teşekkür ediyorum” dedi.


KURUMLAR ARASI DİYALOG HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIR

İlçenin gelişmesi ve daha iyi hizmet alabilmesi için kurumlar arası diyalogun önemli olduğunu belirten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Yöneticilerin birbirleriyle iletişim halinde olması hizmetlerin sunulmasında kalitenin artmasına büyük etki sağlar.


HALKIMIZA YAŞANILABİLİR BİR KENT SÖZÜMÜZ VAR

Kimimiz seçilmiş kimimiz atanmış hizmetkârlar olarak devletin vatandaşına en iyi hizmeti vermesi için birlikte hareket etmeliyiz. Birimiz bir şeyi yaparken bir diğerimiz yıkmamalı işte bunun için birlik ve koordinasyon çok önemli. Belediye olarak tüm kurumlarımızla iyi diyalog içerisinde olabilmek için çalışıyoruz. Çünkü bizim halkımıza yaşanabilir bir kent sözü verdik. İnşallah sizlerin de desteği ile daha güzel bir Dilovası'nı hep birlikte inşa edeceğiz. Onun için bugün burada düzenlenen sıradan bir yemek değildir. Bizler için çok büyük önemi vardır.


GELENEKSEL HALDE DEVAM EDELİM

Böyle bir programı düzenlediği için sayın kaymakamımıza katılımından dolayı herkese teşekkür ediyorum. Birinci geleneksel kaynaşma ve tanışma programının sürekliliğinin olmasını temenni ediyorum” dedi.  Başkan Toltar kendini tanıtarak konuşmasını bitirdi.


KURUMLAR BİRBİRLERİYLE TANIŞTI

Programa katılan Garnizon Komutanı Üsteğmen Barış Deniz Keser, bölge müdürleri, kamu kurumundaki müdürler, gümrük müdürleri, banka müdürleri kendilerini tanıttı kahvaltı programı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

09 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR