AKP’den kitap okuma projesi

AKP Çayırova İlçe Gençlik Kolları Kitap Okuma Projesi kapsamında ilk programını Kuştepe Ormanı’nda bulunan Kuştepe Kafede gerçekleştirdi. Gençlik Koll...

BÜYÜT

AKP Çayırova İlçe Gençlik Kolları Kitap Okuma Projesi kapsamında ilk programını Kuştepe Ormanı’nda bulunan Kuştepe Kafede gerçekleştirdi.
 
Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Sekmen’in öncülük ettiği programa Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş da  katıldı. Gençlik kolları yönetimlerinin tam kadro katıldığı program iki saat sürdü. Kitap Okuma Projesi ile yine örnek bir çalışmaya imza atan AKP Çayırova İlçe Gençlik Kolları programa tam kadro olarak katıldı. Kuştepe Ormanı’nda gerçekleştirilen programda her bir gençlik kolları üyesi kitap okudu. Her hafta Cumartesi günleri yapılacak olan projenin ilk programını gerçekleştiren gençler, kitap okumanın yararlarını anlamak, anlatmak ve okuyan bir millet olmak için böyle bir projeyi başlattıklarını ve bu çalışmayı AKP Çayırova ailesi olarak bir bütün şeklinde gerçekleştireceklerini vurguladılar.
 
KİTAP OKUMAYA DAVET
Programın ilkinde sadece gençlik kolları yönetimi ile bir adım attıklarının altını çizen AKP Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Sekmen, ilk olarak Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş’a kendilerini yalnız bırakmadığı ve kendileri ile birlikte kitap okuduğu için teşekkürlerini sundu. Kitap okumanın faydalarına da değinen başkan Sekmen, “Okumayan nesil kaybolmaya ve unutulmaya başlar. Bu nedenle biz sürekli yaptığımız okuma alışkanlığını sosyal ve eğitici bir proje ile genişletmek istiyoruz. Bu anlamda değerli arkadaşlarımızla ilk adımı attık. Bundan sonraki programlarımızı mahalle yönetimlerimiz ile, teşkilatımız ile ve Çayırovalı hemşerilerimiz ile birlikte gerçekleştirmek istiyoruz ve tüm Çayırova’yı kitap okumaya davet ediyoruz” dedi.

29 Eylül 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR