Gölcük'te ölmek bedava!

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yaptığı açıklamada, doğum günlerinde, sünnet düğünlerinde söz nişan, nikâh, kına ve düğün törenlerinde, hastal...

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yaptığı açıklamada, doğum günlerinde, sünnet düğünlerinde söz nişan, nikâh, kına ve düğün törenlerinde, hastalık ve vefat gibi durumlarda, kısacası doğumla ölüm arasında yaşanan ve ihtiyaç duyulan her an da halkın yanında olarak imkânların elverdiği her hususta destek olduklarını söyledi.

 

Vatandaşları, yakınlarını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıkları bu zor anlarında da yalnız bırakmayan Gölcük Belediyesi, şehir merkezindeki mahallelerle, ilçe, belde ve bunlara bağlı çevre köylerinin yanı sıra şehirlerarasında da 7 gün 24 saat cenaze nakil hizmetleri veriyor. Ayrıca kefen, tahta, yıkama, mezar yeri ve cenaze evine yemek götürme hizmetleri de ücretsiz olarak veriliyor. Gölcük’ten yurdun her köşesine ve her hangi bir ilden Gölcük’e ücretsiz cenaze nakil işlemi gerçekleştirerek geçtiğimiz yıl 100 bin kilometre yol yapan Gölcük Belediyesi,2015 yılının ilk saatlerinden şuana kadar olan sadece 2,5 aylık bir zaman dilimi içerisinde ise 10 bin kilometreden fazla cenaze nakil hizmeti verdi. Sadece 2 ay içerisinde 4 bin kilometre şehirlerarası nakil hizmeti verirken bu rakama mahallelerle, çevre ilçe, belde ve köylere verilen cenaze nakil hizmetleri de ilave edildiğinde kısa zamanda 10 Bin kilometreden fazla yol kat ederek vatandaşların bu zor anlarında yanlarında oldu.

 

“HALKIMIZIN TALEP VE İHTİYAÇLARI ÇERÇEVESİNDE HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, açıklamasında, “Belediye olarak kentte vatandaşlarımızın bize ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda ulaşım hizmetlerimizi arayan kim olursa olsun bir telefonuyla yüzlerce kilometre yol kat ederek yakınlarının cenazesini alıp Gölcük’e getiriyoruz. Gölcük’te de hayatını kaybedenleri de aynı şekilde mesafe gözetmeksizin yurdun her iline taşıyoruz. Gölcük Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı halkımızın talep ve ihtiyaçları çerçevesinde seferber etmeye devam ediyoruz” dedi.

07 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR