EVYAPPORT’ da 23 Nisan coşkusu

        Türk ekonomisine büyük katkı sağlayan Evyapport, 23 Nisan’da bir ilki gerçekleştirdi. Bayram günü 15:00- 16:30 saatleri arasında gerçekleşen e...

 

 

 

 

Türk ekonomisine büyük katkı sağlayan Evyapport, 23 Nisan’da bir ilki gerçekleştirdi. Bayram günü 15:00- 16:30 saatleri arasında gerçekleşen etkinlikte servisler aracılığı ile Evyapport’ a gelen ziyaretçiler girişte görevliler tarafından şeker ve bayraklarla karşılandı. Ardından araçlar eşliğinde liman turu gerçekleştirildi.  Rıhtım boyunca devam eden turda yetkililer tarafından Evyapport, liman, operasyon, kullanılan iş makinaları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

KOLTUKLAR ÇOCUKLARA

Bilgilendirmelerin ardından Operasyon Binası’ na geçilerek buradaki ofisler ziyaret edildi. Müdürler koltuklarını küçük beylere ve bayanlara teslim ettiler. Ofis ziyaretlerinin ardından ziyaretçiler kendileri için hazırlanan ikramlar için yemekhaneye geçtiler. Güne özel konuşma ve söylenen marşlar ile çocuklar için hediye dağıtımı gerçekleştirildi.

HER YIL DÜZENLENSİN

Birlikte hoşça vakit geçirip, bol bol fotoğraf çektiren ve bu etkinliğin her yıl düzenlenmesi dileği ile limandan ayrılan ziyaretçiler ile gerçekleştirilen bu etkinlikte EVYAPPORT, bayram coşkusunu en güzel şekli ile yaşamış oldu.

25 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR