ÇMO’da seçim günü

        2012 yılında kurulan ve 782 üyesi bulunan TMMOB Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Kocaeli Şubesi’nin ilk kongresi dün Mimarlar Odası taş binada g...

 

 

 

 

2012 yılında kurulan ve 782 üyesi bulunan TMMOB Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Kocaeli Şubesi’nin ilk kongresi dün Mimarlar Odası taş binada gerçekleşti. Mevcut başkan Zeynep Soyer’in yeniden aday olduğu genel kurul tek liste ile gerçekleşti. Dün başlayan kongrede seçim bugün yapılacak.

 

RAPORLAR OKUNDU

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongre, faaliyet raporunun okunmasıyla devam etti. Kongrede divan başkanlığını Aysun Saraç, üyelikleri ise Çağdaş Tunç, Erdal Kahraman ve Pınar Arutan yaptı. Faaliyet raporlarının okunmasının ardından yeni dönemde 140 bin lira gelir, 65 bin lira ise gider belirlendi.

 

BİRLİKTELİĞİMİZ SÜRSÜN

Kongrede konuşan Başkan Zeynep Soyer, görevleri döneminde, kentteki çevresel sorunlara dikkat çektiklerini belirterek, “Mesleğimiz ve haklarımız zaman zaman ayaklar altına alındı. Masa başında çıkan yönetmeliklerle devam edemeyiz. Görüşleriniz bizim için önemli. Birlikteliğimiz hiç bozulmasın” dedi.

 

YÖNETİM KURULU

Zeynep Soyer (Başkan)

Mehtap Öztürk

Sabri Karaağaç

Aykan Karademir

Emre Okumuş

Mahir Cem Düzgün

Selin Alpergün

08 Haziran 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR