MHP Derince İlçe Teşkilatı Başkanı Emin Şimşek “Hani Herşey Güzel Olacaktı”

MHP Derince İlçe Teşkilatı Başkanı Emin Şimşek “Hakkari de gerçekleşen terör saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz ve polislerimize Allahtan rahmet ,...

BÜYÜT

MHP Derince İlçe Teşkilatı Başkanı Emin Şimşek “Hakkari de gerçekleşen terör saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz ve polislerimize Allahtan rahmet ,yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Habur rezaleti öncesi toplumun karşısına geçip Türkiye Cumhuriyeti devletinin Başbakanı,Cumhurbaşkanı ve Bakanları dahil olmak üzere kürt açılımı konusunda bu fırsat kaçmaz ,çok güzel şeyler olacak diye bu millete terör sorununu,kürt sorunu diye dillendirerek üniter devlet yapımızı bozacak açıklamalarla acizlik içerisinde terörü meşru olarak kabul edip sözde demokratik yollarla sorunun çözümünü gerçekleştireceklerini halka anlatarak tabiri caizse halkımızı uyutmuşlardır. Çözümü Genel başkanımız Dr.Devlet Bahçeli ulusal medya aracılığı ile halkımıza duyurmuştur.
 
Fesat yuvası kandil çökertilmedikçe şanlı Türk Bayrağımız oraya dikilmedikçe (o bölgede hakimiyet sağlanmadıkça) terörün bitirilmesi konusunda gerçekçi olmadığını ve bu işin üzerine gidilmediği kanısı taşımaktayız.
 
Terörist başı ile pazarlık ederek terörün çözümü konusunda medet umanlar gaflet ve delalet içinde olduklarını farkına varsınlar. Kuzey Afrika ve arap coğrafyasındaki gelişmelerden yakinen ilgilenen sayın Başbakanın ülkemizin kanayan yarası durumuna gelmiş olan terörü çözme noktasında desteğini verdiğimiz sınır ötesi harekat için gerekli girişimleri yapması kaçınılmazdır. Ayrıca teröre iç ve dış destek veren her türlü mihradlara  gerekli yaptırımın uygulanması ve bu acının Analar ağlamasının edebiyatıyla değil de gerçek bir devlet anlayışı ile yapılmasını arzu ederdik.
 
Teröristleri 19 Ekim 2009 da seyyar mahkemeler kurdurularak kahraman gibi karşılanmasına çanak tutan AKP hükümeti ÇOK GÜZEL ŞEYLER OLACAK. ANALAR AĞLAMASIN, BU FIRSAT KAÇMAZ sözlerinin gereği bugün ki acımız olsa gerek. Güzel şey dediğiniz bu mu ? Hangi ana ağlamayacak? Böyle fırsatın da Allah belasını versin.

19 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR