AKP’de Kaflı, Ark ve Yıldırım Başkan adayı

AKP’de sonucu merakla beklenen Gebze, Derince ve Dilovası başkan adayları açıklandı. Gebze İlçe Başkanlığına Av.Cemalettin Kaflı, Derince İlçe Başkanl...

BÜYÜT

AKP’de sonucu merakla beklenen Gebze, Derince ve Dilovası başkan adayları açıklandı. Gebze İlçe Başkanlığına Av.Cemalettin Kaflı, Derince İlçe Başkanlığına Ahmet Ark ve Dilovası İlçe Başkanlığı’na İlhan Yıldırım atandı.

Çift listeli olması dolayısıyla yılan hikayesine dönen Derince, Gebze ve Dilovası ilçe başkan adayları uzun görüşmelerin sonucunda belirlendi. Derince ilçe başkan adaylığına Mehmet Eryürek’in yerine Ahmet Ark oldu. Daha önce Gebze ilçe başkan adayı olarak açıklanan Ekrem Özenir’in yerine Cemalettin Kaflı, Dilovası ilçe başkan adayı ise mevcut ilçe başkanı İlhan Yıldırım olmasına karar verildi. Şimdi bütün gözler diğer başkan adaylarına çevrilmiş durumda.

AKP'DE ANKARA MESAİSİ
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, çift listeli olması dolayısıyla ertelenen Derince, Gebze ve Dilovası kongrelerinin akıbetini görüşmek için genel merkeze gitti. Derince'den; Ahmet Ark, Mustafa Tırpan, Av. Veysel Kadir Akkuş ve Habip Yılmaz, Gebze'den; Yılmaz Bayram, Ekrem Özenir, İsmail Keskin, Köksal Tatoğlu ve Av. Cemalettin Kaflı, Dilovası'ndan İlhan Yıldırım görüşmeye davet edildi. İl Başkanı Civelek'e ilçe başkanları ve belediye başkanları da eşlik etti.

18 Ocak 2012 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR