Anasınıfı velilerine “Her eve lazım aktiviteleri”

Özel Atafen Koleji İngilizce Bölümünün Oxford University Press Eğitim ve çözüm ortağı ile birlikte düzenlendiği “Yabancı Dil Öğreniminde Ailenin Tutum...

BÜYÜT

Özel Atafen Koleji İngilizce Bölümünün Oxford University Press Eğitim ve çözüm ortağı ile birlikte düzenlendiği “Yabancı Dil Öğreniminde Ailenin Tutumu ve İşbirliği” semineri okulun konferans salonunda gerçekleştirildi.
Anasınıfı velilerine yönelik verilen seminerin temel amaçları: öğrenci – öğretmen – veli işbirliğini hayata geçirmeyi hedeflerken velilerini dil edinimi konusunda bilinçlendirmek, anne-babaların öğrencilerin eğitim sürecine doğru yöntemlerle dâhil olmasını sağlamak, onların birey yetiştirme konusunda yönlendirilmiş adımlar doğrultusunda sorumluluk almasını sağlamaktır.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Öğretmen eğitimcisi Sayın Özge Karaoğlu Ergen’in yaptığı interaktif sunumda çocuklarımızın İngilizcelerini pekiştirmek ve okulda öğrenilen İngilizce ’ye destek olmak için velilere çocuklarıyla evde yapabilecekleri örnek uygulamalar gösterildi. Velilerin ilgiyle katıldıkları seminer eğlenceli ve bir o kadar verimli geçti. Velilerin konu ile ilgili sorularına yanıt verdikten sonra soru kartları arasında yapılan çekilişte öğrenciler için güzel hikâye kitapları dağıtıldı. Eğitim ve çözüm ortağı Oxford University Press’e desteği için teşekkür edildi.

25 Aralık 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR