Alpay Hacıoğlu: Kongre sürecinde sahada olacağız

İlimizde kurulan Kocaeli Emlakçılar Odası ile ilgili olarak ilginç bir durum da ortaya çıktı. Emlakçılar arasındaki fikir ayrılıklarının mevcut derne...

İlimizde kurulan Kocaeli Emlakçılar Odası ile ilgili olarak ilginç bir durum da ortaya çıktı. Emlakçılar arasındaki fikir ayrılıklarının mevcut dernek çalışmalarının ardından odanın kuruluşu sırasında da kendisini göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Odanın kuruluşunun ilan edildiği basın toplantısına, oda kurulma çalışmaları ile dikkat çeken ve bu konuda büyük kulis yapan Emlakçılar Derneği’nin mevcut başkanı Alpay Hacıoğlu’nun davet edilmedi.

 

“DAVET EDİLMEDİK”

Bu konu hakkında görüşlerini aldığımız Hacıoğlu, odanın kuruluşunun meslektaşları ve Kocaeli için büyük bir avantaj olacağını dile getirdi. Bu konuda kendilerinin de büyük emeklerinin olduğunu dile getiren Hacıoğlu, “Biz de çok uğraştık ve yapılabilecek ne varsa yerine getirdik. Ancak kuruluş yetkisi diğer arkadaşlarımıza verildi. Yapılan toplantıya biz davet edilmedik. Emek veren insanlar olarak orada bulunmak isterdik” diye konuştu.

 

“KONGRE SÜRECİNDE SAHADA OLACAĞIZ”

En kısa zamanda odaya üye olacaklarını dile getiren Hacıoğlu, “Bu konuda yapılabilecekler belli. Oda yeri kuruldu ve belirlenen yasal sürede kongre yapılacak. Bu süreçte biz de sahada olacağız. Gerekli çalışmayı yapacak ve emlakçıların sesi olmaya özen göstereceğiz. Oda olmak için üç yıldır bilfiil sahada ter döktük. Bunların herkesçe kabul edildiğini zaten biliyoruz” diye konuştu.

30 Aralık 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR