BU ÜLKE, GENÇLER TARAFINDAN KURULDU

1.Dünya savaşında Mehmetçiğin doğru dürüst silahı yoktu, ayağında postalı, üstünde mintanı yoktu. Bazen yiyecek ekmeği de olmuyordu. Bu ülke; Mehmetçi...

BÜYÜT


1.Dünya savaşında Mehmetçiğin doğru dürüst silahı yoktu, ayağında postalı, üstünde mintanı yoktu. Bazen yiyecek ekmeği de olmuyordu. Bu ülke; Mehmetçiğin sarsılmaz imanı anadan, yardan, serden geçenlerin büyük fedakarlıkları üstüne kuruldu. Bir Askeri İdadi’nin bahçesinde, belki bir çınarın gölgesinde kurulan gençlik hayalleri üstüne kuruldu.

Yokluk; atalarımız için çaresizlik olmadı. Kurtuluşa giden, bağımsızlığa giden yol oldu. Gençler bu ülkenin mimarı, kurtarıcısı, kurucusu oldu. Gençlerimiz bugün de, Türkiye’yi geleceğe taşıyacak güce, enerjiye ve potansiyele sahiptir. Onun için ülkemiz gençlerimize emanettir, gençlerimizin ellerinde yükselmektedir.

Ben, 19 Mayısl’a birlikte bütün milli bayramlarımızı birliğimizin, dirliğimizin, kardeşliğimizin
bir nişanesi olarak görüyorum. Milli bayramlarımızın daha sivil, daha geniş katılımlı, hayata dokunan etkinliklerle kutlanmasını; enerjimizi, sevincimizi çoğaltmasını diliyorum.

Gençlerimizin ve herkesin 19 Mayıs Bayramı’nı kutluyor, ülkemiz için pırıl pırıl bir gelecek temenni ediyorum.

19 Mayıs 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR