Ufka Yolculuk Yarışması’nın kazananları ödüllendirildi

Kocaeli’de Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü ile Gebze İlim Kültür Çevre Kulübü’nün organize ettiği, Türkiye genelinde ise Zinde Gençlik Spor ve İ...

Kocaeli’de Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü ile Gebze İlim Kültür Çevre Kulübü’nün organize ettiği, Türkiye genelinde ise Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Son Peygamber Platformu’nun birlikte düzenlediği Ufka Yolculuk- 4’üncü Kitap Okuma Yarışması ödül töreni önceki akşam Sabancı Kültür Merkezi’nde yapıldı. İlimizden toplam 7 bin 805 kişinin katıldığı yarışmada dereceye giren 30 kişiye 96 çeyrek altın ve 15 gram Altın verildi.

 

GENİŞ KATILIM

Programa AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Feyzullah Okumuş ve Hasan Aydınlık, TÜBİTAK MAM Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Murat Makaracı, KOÜ Hereke Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Erdil, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Şenol Ergüney, KYK İl Müdürü Nedim Aslan, İl Müftü Yardımcısı Mustafa Derin, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ferhat Dilek, İzmit İlçe Müftüsü Musa Bilgiç, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, okul müdürleri, öğretmenler, yarışmacılar ve aileleri katıldı.

 

Kocaeli’de dereceye girenler ve hediyeleri şu şekilde;

 

A

1

Çayırova

MERT TURAN

15 ÇEYREK ALTIN

A

2

Gebze

AHMET AYDIN ÖZTÜRK

10 ÇEYREK ALTIN

A

3

Kartepe

SÜVEYBE RANA  YIĞIT

5 ÇEYREK ALTIN

A

4

Gebze

AYŞE ŞIRIN

1 ÇEYREK ALTIN

A

5

İzmit

MUHAMMED T. ÖZGÜL

1 ÇEYREK ALTIN

A

6

Darıca

DUHANUR TATLI

1 GRAM ALTIN

A

7

Kartepe

MAHMUT ÖZLEN

1 GRAM ALTIN

A

8

Gebze

YAREN ELMALI

1 GRAM ALTIN

A

9

Gebze

ZEYNEP ŞULE  YAVUZYILMAZ

1 GRAM ALTIN

A

10

Gebze

MERVE NUR AÇIKGÖZ

1 GRAM ALTIN

 

B

1

Gebze

AYŞEGÜL YILDIRIM

15 ÇEYREK ALTIN

B

2

Gebze

ZEYNEP YALÇIN

10 ÇEYREK ALTIN

B

3

Darıca

ŞÜHEDA ALTUN

5 ÇEYREK ALTIN

B

4

Gebze

RUMEYSA KÖKSAL

1 ÇEYREK ALTIN

B

5

Çayırova

ESMANUR DEMIRTAŞ

1 ÇEYREK ALTIN

B

6

Darıca

FATIMA SAĞLAM

1 GRAM ALTIN

B

7

Gebze

ALI SAID  TERZI

1 GRAM ALTIN

B

8

İzmit

ELANUR  SIRMEN

1 GRAM ALTIN

B

9

İzmit

AHMET ENSAR AKKAYA

1 GRAM ALTIN

B

10

Gölcük

ZEYNEP KARDAŞ

1 GRAM ALTIN

 

C

1

Körfez

ÖZKAN POLAT

15 ÇEYREK ALTIN

C

2

Çayırova

RUKIYE KANDEMIR

10 ÇEYREK ALTIN

C

3

Çayırova

RAMAZAN TUNÇ

5 ÇEYREK ALTIN

C

4

Karamürsel

ÖMER MAGDEN

1 ÇEYREK ALTIN

C

5

Çayırova

ELIF GÜZELTEPE

1 ÇEYREK ALTIN

C

6

Kandıra

MUHAMMET EFE

1 GRAM ALTIN

C

7

Gebze

FURKAN AKÇAY

1 GRAM ALTIN

C

8

İzmit

EKREM  ÖZAYDIN

1 GRAM ALTIN

C

9

İzmit

IBRAHIM GÜNDOĞAN

1 GRAM ALTIN

C

10

İzmit

DUYGU YUCA

1 GRAM ALTIN

01 Mayıs 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR