Kuruçeşme’ye kültür merkezi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin halkın sosyal ihtiyacını karşılamak amacıyla yaptığı kültür merkezlerinden biri de Kuruçeşme’de inşa edilecek. Düğün,...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin halkın sosyal ihtiyacını karşılamak amacıyla yaptığı kültür merkezlerinden biri de Kuruçeşme’de inşa edilecek. Düğün, konferans, tiyatro ve seminer gibi sosyal aktivitelerin gerçekleşebileceği kültür merkezi, pek çok tanınmış sanatçı ve yazarları halkla buluşturacak.

SPOR SALONU OLACAK
Yakında yapımına başlanacak olan kültür merkezinin yapılacağı alan yüklenici firmaya teslim edildi. Kuruçeşme Kültür Merkezi 870 metrekare kullanım alanına sahip olacak. 4 katlı olarak inşa edilecek olan binada spor yapma imkanı da olacak. Binanın ikinci katında spor salonu yer alacak.

AMFİ ŞEKLİNDE DÜĞÜN SALONU
Binanın bodrum katında ise 160 kişilik amfi şeklinde nikah salonu bulunacak. Binada sergi amaçlı fuaye odası ve nikah memur odası sanatçı odaları ayrıca servis amaçlı mutfak yer alacak.

09 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR